Yeni Eviniz için 10 Akıllı Mutfak Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • Yeni Eviniz için 10 Akıllı Mutfak Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yeni Eviniz için 10 Akıllı Mutfak Tasarımları

Mutfak, ailecek en çok zaman geçirilen evin en önemli alanıdır. Bir evin en uğrak durağı, aile ve arkadaşlarla en çok sosyalleşilen ve keyifli zamanlara eşlik eden bölümüdür, işte bu yüzden bu alan daha düzenli ve fonksiyonel bir hale getirilmelidir. Herkesin hayalinde muazzam dekore edilmiş kullanışlı bir mutfak vardır. Yeni bir daireye taşınma ya da mutfağınızı yenileme düşünceniz var ise,  öyle bir alan planlaması yapmalısınız ki zamanınızın çoğunun geçtiği bu alanı en iyi işler hale getirebilesiniz. Küçük dokunuşlar ile mutfağınızı hayallerinizdeki mutfağa dönüştürebilir, mutfak tezgâhının üzeri, dolap içi düzenleyiciler, çekmece düzenleyicileri ve duvarlarınızı değerlendirebileceğiniz açık raflar ile mutfağınızı daha fonksiyonel ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bugün sizler için 10 akıllı mutfak tasarımları dekorasyon fikirlerini sunacağız.

 

Çekmece Düzenleyici ile Çatal Bıçaklarınızı düzenleyin

Mutfak dekorasyon fikirleri arasında genel olarak bir mutfakta en çok dikkat edilen ve araştırılan konu düzendir. Özellikle çekmece içlerinin düzeni gün içerisinde zaman kaybına sebep olmaktadır. Çekmece düzenleyicilerle evi düzenli tutmak, eşyaların hijyenlerini korumasını sağlamak ve ihtiyaç duyulan eşyaya vakit kaybetmeden ulaşmak hiç olmadığı kadar kolay hale gelir. Çekmece düzenleyicileri, ev hayatını kolaylaştıran yardımcı ürünler içerisinde yer alır. Öncelikle çekmece içlerini verimli kullanarak mutfakta düzen sağlamanız mümkün. Çekmece düzenleyicisi, çekmece içindekileri düzenlemenizi ve aradığınızı kolayca bulmanızı kolaylaştırır. Bu düzenleyiciler köşeli olması sebebiyle kolaycayıkanarak temizlenebilmektedir.

 

Açık Raf ile Tabaklarınızı yerleştirin

Mutfağınızda, mutfak dolabı sorununu çözmenin en kolay yolu açık raflardır. Açık raf üniteleri ile küçük alanları değerlendirebilirsiniz. Duvarlarda alanınız olduğu sürece açık rafları mutfağın her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca açık raflara düzenli olarak tabak ve bardaklarınızı yerleştirirseniz şık bir görünüm de sağlamış olursunuz.

 

Move Mimarlık tüm evinizde olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da yanınızdayız..Eviniz ve zevkinize en uygun dekorasyon fikirleri için resmi web site ve iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir, en doğru seçimi yapabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.