Yazlığınıza Ahşap Ev Modelleri İle Huzurlu Bir Yaşam

  • Anasayfa
  • /
  • Yazlığınıza Ahşap Ev Modelleri İle Huzurlu Bir Yaşam
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yazlığınıza Ahşap Ev Modelleri İle Huzurlu Bir Yaşam

Yazları tatil yapmak için kendinize ait bir yazlık almayı düşünüyorsanız hemen vazgeçin ve ufacık bir arsa alarak kendi eviniz doğayla iç içe ve doğanın dengesini bozmadan yapın. Doğayla iç içe kalmak istediğiniz her an ahşap evleriniz sizi doğanın tam da ortasında yaşatacak. Bir ahşap ev doğanın kalbinde ve sizi dış dünyadan betonarmeyle koparmıyor. Gecenin serinliği tamamen sizinle birlikte oluyor.  Duvarlarınızda yalın beton yerine mis gibi kokan ahşaplar yer alıyor. Doğayla uyumlu bir yaşam hem yarınlarımıza, çocuklarımıza, bir sorumluluk hem de kendi sağlığımıza bir armağan.

Ahşap Evlerin Artıları ve Eksileri

Doğanın içinde böylesine doğayla bütün hâlde yaşamanın elbette hem artıları hem de eksileri olacak. Eviniz dışarıdan gürültüye oldukça açık bir durumda olacak ve kalın beton duvarlar olmadığı için yalnız kaldığınız odanızda bir nebze de olsa yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz. Fakat tüm bunlara rağmen ahşap evler sizin öncelikle sağlıklı bir yaşam sürmenizi ve çocuklarınıza da nefes alabilecekleri bir hayat bırakmanız demektir. Betonarme bir binadan çok çok daha ucuza mâl edebilirsiniz. Ayrıca kolay şekil alan bir malzemeden yapıldığı için ister dış isterseniz de iç dekorasyon olarak hemen hemen dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Doğanın içinde doğal bir evinizin olması sadece sizin için değil tüm aileniz için oldukça huzur dolu bir yaz geçirmeniz için yeterlidir. Ayrıca bu tarz ahşap evlerin birçok betonarme binadan çok daha sağlam olduğunun iddiasının doğruluk payı kesinlikle çok büyüktür.

                                       

Kış Bahçesine Sahip Bir Cennet İnşa Edin

Ahşap evlerin dekorasyonunu düşündüğümüzde bir de bahçe düşünmemek saçmalık olur. Ahşap evinize bir de kış bahçesi kurduğunuzu hayal edin. O bahçenin size sunduğu güzelliklerle geçireceğiniz vakit bilinen tüm kitaplardaki cennet tasvirlerine en yakın dekorasyon olacaktır. Bir nevi kendi cennetinizi yaratmak için çok büyük ücretler veya çokça zaman harcamaya gerek yok. Etrafınızdaki her yer öylesine doğal ve öylesine güzelken resmen kendi cennetinizin dekorasyon işleriyle uğraşmak sizin için oldukça keyif verici bir şeydir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.