Vahşi Baskıyı Kucaklayın

  • Anasayfa
  • /
  • Vahşi Baskıyı Kucaklayın
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Vahşi Baskıyı Kucaklayın

Vahşi Baskıyı Kucaklayın

Vahşi baskıyı kucaklayın ve evinizin tasarım harikası olarak dilden dile dolaşmasına izin verin.

Özellikle tek parça olarak kullanılan vahşi baskı desenli ürünler ile tercih ettiğiniz her ortamı kolaylıkla baskın bir parça ile dikkat çekici hale getirebilir ve atmosferi tamamen değiştirebilirsiniz.

Özellikle vahşi hayvanların post desenleri ya da renklerinde ilham alabileceğiniz bu dekorasyon ürünlerinin kullanılması durumu, uygulamayı yaptığınız ortamda Afrika savanlarından bir parça oluğu hissini yaratacaktır.

Salonlarda Leopar Etkisi

Leopar kürkü deseni çok uzun yıllardır kıyafetlerde ve kılıflarda sıklıkla kullanılmakla birlikte, bir süredir ev dekorasyonu konusunda da adından söz ettirmektedir.

Tamamen buğday rendi tonlarında döşenmiş, oldukça sade ve hareketsiz bir salon için leopar desenli bir halı yardımı ile vahşi baskıyı kucaklayın ve tek bir büyük parça ile ortamın havasını tamamen ve zahmet siz bir şekilde değiştirin.

Bunun yanı sıra tek bir koltuğun kılıfı için ya da iki adet fon perde için de kolaylıkla bu deseni tercih edebilir ve ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz.

Kolonlarda Zebra Desenleri

Bilindiği üzere, bazı evler tasarım planları sebebi ile kolonlar konusunda oldukça zengindir.

Bu zenginliği fazla göz önünde olmasından hoşlanmayan hemen hemen herkes için uygun bir seçenek olan zebra desenli duvar kağıtları sayesinde vahşi baskıyı kucaklayın ve kolonlardan zengin odanıza kolaylıkla karizmatik bir hava katın.

Odanızın hangi oda olduğuna ve rengine bağlı olarak aynı işlemi kaplan kürkü deseni ile de yapabilirsiniz. Enine çizgili kürke sahip bu hayvanların kürk desenlerinin uzun kolonları kaplaması durumu, uygulandığı yerde gerçek bir şıklık yakalanmasını sağlayacaktır.

Perde ve Halılarda Savanlardan Esintiler

Her dekorasyonun tamamlayıcı parçası olarak bilinen halı ve perdeler için, tek parça olacak şekilde zebra, leopar ya da kaplan desenlerini tercih ederek vahşi baskıyı kucaklayın ve özellikle yatak odalarında çok daha baskın bir görünümü kolaylıkla elde edin.

Özellikle turuncu ile boyanmış genç odalarında aynı renk tonunda kaplan kürkü deseni kullanılarak kaplanan kolonlar ya da bu şekilde boyanan tek duvarın odaya oldukça baskın ve şık bir hava kattığı günümüzde bilinen bir dekorasyon tüyosudur.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.