Taze Vurgu Duvar

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Taze Vurgu Duvar

Taze Vurgu Duvar

Taze vurgu duvar, özellikle ilerleyen dekorasyon sektöründe önemli bir yer edinmeye başlamış güncel bir fikir olmakla birlikte, evlerin hemen hemen her yerinde kullanıma uygun bir tasarım olarak dikkat çekmektedir.

Vurgu duvarlar yapılabilmesinde birden fazla seçenek olmakla birlikte, tercihe göre boya işlemi ya da duvar kâğıdı gibi seçenekler arasından kendinize en uygun olanı dekorasyonunuzda kullanabilmeniz mümkündür.

Tek Bir Duvarda Bahar Havası

Özellikle tek duvarda farklı renk temasının yaygınlaşmaya başladığı dekorasyon fikirleri arasında, taze vurgu duvar işleminin de tek bir duvar üzerine yapılması durumu söz konusu olmaktadır.

Bu noktada, berjerlerin önünde durduğu duvar için doğal esintilere sahip boyama işlemleri yapılarak bu atmosfer elde edilebileceği gibi, yemek masasının önünde durduğu duvara bu işlem uygulanarak da farklı ve özel bir görünüm elde edilebilir ve ortam bu şekilde de farklı bir atmosfere sahip olabilir.

Bu durumun yanı sıra, tek bir kolon ya da küçük bir duvara da aynı işlemin uygulanması söz konusu olabilmektedir.

Televizyon Köşesi

Özellikle salonlarda ya da oturma odalarında vazgeçilmez bir eşya olan televizyon için ayrı bir köşe yapmak ve ortamı tek köşeden parlatmak amacı ile, taze vurgu duvar işlemi kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Bu işlemin bir eşyanın tamamen arkasında kalacak olan bir duvara uygulanması durumu için boyama işleminden ziyade duvar kağıtları tercih edilmektedir. Bu sayede sade mobilyalar ve sade bir renge boyanmış olan odaların atmosferi canlanmakta ve odalara çok daha modern bir görünüm kazandırılmaktadır.

Her Odada Farklı Duvarlar

Bir evin her yerinin aynı renge boyanması durumu oldukça standart olmakla birlikte, taze vurgu duvar işlemi sayesinde odaların her birinde tek bir duvara işlem uygulaması yapılması sayesinde birbirinden tamamen farklı atmosferler yaratılması mümkün olmaktadır.

Çok çeşitli duvar kâğıdı seçenekleri sayesinde mutfaklarda daha sıcak, salonlarda daha şık, yatak odalarında daha sevgi dolu ve çocuk odalarında daha neşeli bir ortam oluşturulması durumu kolaylıkla mümkün olmaktadır.

Bu durumlar göz önüne alındında tasarım ve uygulama konusunda bir uzmandan destek alınması çalışmanın çok daha profesyonel olmasını sağlayacaktır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.