Evinize Stil Verin

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Evinize Stil Verin

Evinize Stil Verin

Evinize stil verin ve herkesten farklı, herkesten özgün tasarımlar ile baştan yaratılmış evinize gelen herkesi kendinize hayran bırakın. Ancak bu işe girişmeden önce bir uzmandan yardım almayı unutmayın. Yardım almanız daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz konusunda oldukça faydalı olacaktır.

Bu konuya girişmeden önce, evin tamamının mı yoksa yalnızca bir odanın mı tamamen değişeceğine karar vermeyi unutmayın ve planlamanızı buna göre yapın. Bu sayede, çok daha verimli bir çalışma yapabilirsiniz.

Eşsiz Olun

Özellikle yeni ve henüz hiçbir şeyi yapılmamış bir ev söz konusu olduğunda, siz kendi evinize stil verin ve evinizin her köşesinin tamamen size ait olmasını sağlayın. Bunu yaparken mutlaka bir uzmandan yardım alın. Bu sayede herkesten farklı ve eşsiz bir ortama daha rahat ve profesyonel şartlarda kavuşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi ise, eviniz için bir konsept belirlemek ya d genel olarak bir stil kalıbı belirleyerek bunu kendinize göre yorumlamak konusu olmalıdır. Bu noktada, belirli bir kalıp ya d konsept üzerinden yol alınması ve bunun tercihe göre yorumlanması sürecin çok daha hızlı ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Her Oda İçin Farklı Tasarımlar

 Stil konusunda güncel olarak pek çok fikir ve kalıp bulunmakla birlikte, hayal gücünüzü kullanın ve evinize stil verin. Bu sayede hem herkesten farklı olabilir hem de evinizin her bir köşesini kendiniz tasarladığınız için yaşam alanınızla aranızdaki pozitif bağı artırabilirsiniz.

Standart kalıp belirlenmesi süreç için faydalı olmakla birlikte, kalıbı kendinize göre yorumlamak tamamen eşsiz bir tasarımın ortaya çıkması konusunda oldukça etkili olmaktadır.

Kalıp belirlenirken değiştirilecek olan parçalar sayesinde tamamen kendinize özgü bir tasarım yapmanız mümkün olacaktır.

Renkleri ve Modelleri Harmanlayın

Özellikle her ürün için genişlemiş olan renk seçenekleri sayesinde, evinize stil verin ve farklı renk kombinasyonlarını farklı model seçenekleri üzerinde kullanarak kontrast, yumuşak ya da canlı renkler ile uyumu yakalayın.

Bu durum evinizin her köşesi için geçerli olmakla birlikte, farklı bir dokunuş yapmak isterseniz balkonlarınızda masa ve sandalyeler yerine puf ya da minder tercih edebilirsiniz.

Daha büyük balkon ya da teraslar için ise salınca önerilebilir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.