Aklınızı Başınızdan Alacak Dekorasyon Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Aklınızı Başınızdan Alacak Dekorasyon Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Aklınızı Başınızdan Alacak Dekorasyon Fikirleri

Aklınızı Başınızdan Alacak Dekorasyon Bilgileri

Renkli ev dizaynı çalışmaları ile alışkanlıklarınızın dışına çıkabileceğiniz birbirinden çarpıcı dekorasyon fikirleri bulunmaktadır. Salon, mutfakve oturmaodalarınız kendi zevk ve ihtiyacınıza göre yenidentasarlanmaktadır. Bukapsamda içmimarinin önemli görevalanlarındanolan dekorasyonhizmetleri; ışıklandırmave özel efekt sistemleri ile gözünüzüalan çok sayıda yeni uygulama modeline sahiptir. Özelliklefarklı renklerinkarıştırılarak geometrik desenlerinin yanı sıra; sıra dışı kültürleri yansıtan modernekose desenleri ev ve işyerlerinizin öneçıkmasına büyükoranda katkı sağlamaktadır. Son zamanlarınalanında profesyonel olanmimari markları arasında bulunan aydınlatan yüksek performans ışık seviyesi ile move effect aradığınız bir hizmet olarak faaliyet göstermektedir. Işıklandırmakistediğiniz alanların m2 boyutufark etmeksizin engeniş mecralarda bile muazzam bir ışık sistemi sunan Move mimarlık, kalitede sınır tanımayan teknik bir iş disiplinine sahip.

2021 ‘e GirerkenŞık Bir Tasarım Yaptırmaya Ne Dersiniz?

Teknolojik gelişimağı içindeyeni teknik araç gereç sisteminin yenibir boyutkazanmasımimarlığı olduğu kadar  tasarım  çeşitliliğini ve  iç dizayn çalışmalarına da  büyük  dönüşümler kazandırmıştır. Olumluyönde gelişen bu dekorasyon fikirleri özellikle odalarınızdaki yastıkve kanepelerde, duvar süslerinizde, konsol, sehpa vemasallarınızda kendini göstermektedir. Kontrastgeçişlerinihâkimolduğu zıt renklerin aynı anda kullanılması, 2021mimari tasarımına büyükavantajlar sağlamaktadır. Parlak ve ışıltılı efektlerin yanı sıra mitolojik tasarımlar kare, üçgenve yuvarlak desenler evinizinbüyüsüne yeni, farklı ve şık bir hava kazandırmaktadır.

Movve Effect İle Evinizi Baştan Yaratın

İç mimaride emin adımlarla hizmetlerine devam eden marka, yeni renkli ve kaliteli olan son model ışıklandırma sistemleri ile evinizintasarımına büyük birvizyonkazandırıyor. Modernolmasınınyanında küçük ev dekorasyonlarının kullanılması, taze vurgu yöntemi ile duvarlarınıza uygulanan gölgelendirme yöntemleri, teknik ve moderndizaynçalışmaları büyük bir titizlikle yapılmaktadır.  Yeni tasarım harikası, sarı,kırmızı,turuncu, mavi,beyaz ve mor renklerinin hâkim olduğu effect sistemi ile her renk, başarılı bir işçilikleodalarınızın her bir tarafını ışığıyla aydınlatmaktadır. En yeni trend sehpalar küçük, ortave büyükdekor masalar kendi zevkinize ve tercihinize göre yeniden büyük bir tizlikle tasarlanıyor. Sizde Movve Mimarlık online sayasını ziyaret ederek;  istediğiniz tarzda içmimarıdekorasyonhizmeti alabilir, evlerinizi, odalarınızı ve iş yerlerinizi güvenlekendi zevk ve stilinize göre silbaştan yenileyebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.