Zemin Yer Yataklı Yatak Odası Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • Zemin Yer Yataklı Yatak Odası Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Yer Yataklı Yatak Odası Tasarımları

Zemin Yer Yataklı Yatak Odası Tasarımları

Ankara iç mimar ev dekorasyon fikirleri sayesinde mükemmel yatak odalarına sahip olmak artık hayal değil. Gerek bütçeye gerek kişinin zevkine gerek ise alanın büyüklüğüne göre en başarılı tasarımların ortaya çıkması sağlanıyor. Yatak odasında son trend zemin yer yataklarıdır. Yakın bir zamana kadar sadece pembe dizilerde görülen zemin yer yatakları artık yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Peki, sadece güzel göründüğü için mi yer yatakları tercih ediliyor, yoksa farklı özellikleri bulunuyor mu?

Zemin Yer Yataklarının Özellikleri

Ankara iç mimar fiyatları alınan hizmete göre farklılık gösteriyor. Klasik bir tasarım için ödenen para ile özel tasarımlara ödenen para elbette ki bir değildir. Yatak odası tasarımında zemin yataklı bir tasarım tercih edecekseniz bütçeyi biraz daha arttırmanız gerekiyor. Zemin yer yataklı yatak odası özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Zemin yer yatakları istenen ebada göre tasarlanabiliyor.
  • Yerden yüksekliği 30 cm kadar olabiliyor.
  • Yatak tasarımın orta kısmına monte ediliyor, kenarda yer bırakılıyor.
  • Yatak başında ışıklandırma işlemi yapılıyor.

Peki, bu zemin yer yatağının artıları nelerdir? Mükemmel bir görsel şölen sunacaktır. Zemine tam olarak yapıştığı için siz yatakta dönerken yerden hiç ses çıkmayacaktır. İstenen ebatta üretilebildiği için kişi büyük ya da küçük, yuvarlak ya da kare bir zemin yer yatağı tasarlatabilir. Yatağın iki dezavantajı vardır. İlk olarak zemin yer yatakları yüksek bir maddi güç gerektirmektedir. Bunun yanında çok alçak olduğu için otururken belde ağrı yapabilir.

Ankara anahtar teslim iç mimarlık hizmeti veren Move Mimarlık sayesinde hayalini kurduğunuz yatak odasına yakın bir zamanda sahip olacaksınız. Hem uygun fiyatlar sunuyor hem de kısa süre içerisinde tasarımlarınızı size teslim ediyor. Sadece dekorasyon yapmıyor aynı zamanda istenen ürünleri teknik bilgileri kullanarak tasarlıyor ve üretiyor. Bu sayede alanın ne kadar büyük ya da küçük olduğu çok fark etmiyor. Alana göre tasarım yapılıyor. Güvenilir bir firma ile çalışmak gerek zamandan gerek ise maddi açıdan tasarruf etmenize yardımcıdır. Bu alanda profesyonellerden yardım almak önemlidir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.