Zahmetsiz Maksimalist Dekor Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Zahmetsiz Maksimalist Dekor Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zahmetsiz Maksimalist Dekor Fikirleri

Zahmetsiz Maksimalist Dekor Fikirleri; Sinpaş Altınoran iç mimarlık ve çevre tasarımı ile göz alıcı maksimalist dekorasyon dokunuşları yapabilirsiniz. Maksimalist tasarımlar minimalist tasarımların aksine daha iddialı ve görkemli bir tarz oluşturmanızı sağlar. Maksimalist bir dekorasyon tasarımın ana teması zıt renkler ve objelerle muhteşem bir ahenk yaratmaktan geçer. Maksimalist bir dekorasyon için öncelikle kendinize has dokunuşlar yapın. Sevdiğiniz mobilyalar, sevdiğiniz aksesuarlar ve renklerle evinize yeni bir kimlik kazandırarak vurgulayıcı bir dekorasyon oluşturun.

Gösterişli Mobilyalar ile Maksimalist Dekorasyonun Dozunu Artırın!

Sinpaş Altınoran iç mimarlık ve çevre tasarımı ile Maksimalist dekorasyonu başarılı kılan en önemli detaylardan bir tanesi kuşkusuz mobilyanın tasarımıdır. Seçeceğiniz mobilyalarda renklerden, desenlerden kaçınmayın. Mobilyalarınızda daha büyük ve daha detaylı tasarımları tercih edin. Özellikle mobilya takımının tek renk olmamasına zıt ve ahenk yaratacak renklerden oluşmasına özen gösterin. Kadife veya nubuk kaplama mobilyalar maksimalist dekorasyon için adeta biçilmiş kaftan diyebiliriz! Klasik çizgi detaylarına ağırlık vermeniz maksimalist dekorasyonu vurgulamanız açısından oldukça önemlidir.

Daha Modern ve Naif Çizgilerle Tasarlanmış Aksesuarları Tercih Edin

Maksimalist dekorasyonun büyük bir çoğunluğunu klasik ve modern çizgilerle tasarlanmış ürünler oluşturuyor. Parlak ve ihtişamlı avize detayları, ahşap doğrama masalar, büyük tablolar ve çerçeveler, şık berjerler, modernize edilmiş raflar maksimalist dekorasyonun olmazsa olmaz dekorasyon ürünleridir. Seçeceğiniz her ayrıntının büyük ve gösterişli olmasına dikkat edin. Bunun yanı sıra Sinpaş Altınoran iç mimarlık ve çevre tasarımı ile renkli ve modern bir tarzı yansıtan duvar kağıtlarını tercih ederek ortamın daha aydınlık ve ferah görünmesini sağlayın. Ne kadar çok özgün ve karakteristik obje seçimleri yaparsanız maksimalist tarzı o kadar iyi vurgulayabileceğinizi unutmayın

Maksimalist bir tarzın en önemli ayrıntılarından birisi renk seçimi olmalıdır. Evinizde vurgulayıcı, gösterişli ve ön plana çıkan bir tarz yaratmak istiyorsanız renklerin ahenkle dans etmesini sağlayın. Sinpaş Altınoran iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde sıcak tonlar arasından zevkinizi yansıtan seçimler yapın. Maksimalist dekorasyonda mor, pembe, mavi, kırmızı, turuncu gibi renkleri seçmek konusunda cesur olun. Bunun yanı sıra zıt renkleri bir araya getirerek benzersiz bir uyum yakalamaktan korkmayın.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.