Yılbaşı Ev Dekorasyonu Hakkında 5 İpucu

  • Anasayfa
  • /
  • Yılbaşı Ev Dekorasyonu Hakkında 5 İpucu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yılbaşı Ev Dekorasyonu Hakkında 5 İpucu

 

Yılbaşından hemen önce ev dekorasyonunu düşünmeniz için fazla zaman kalmaz, bu zamanlar Yeni Yıl dekoru düşünmenin zamanıdır. Hızlı ev dekorasyon ipuçlarımız bu makalede sizlerle.

Evinizi Yeni Yıl için dekore etmeye başlamadan önce, genel bir konsepte karar vermelisiniz! Hangi fikri uygulamak istiyorsunuz? Evinizde hangi ruh hali geçerli olmalı?

YENİ YIL DEKORU NASIL OLUŞTURULUR?

1. HER ŞEYİ BİR SEFERDE UYGULAMAYA ÇALIŞMAYIN.

Birçok fikir olamaz, büyük olasılıkla, bu bir şeydir, ama size ve ailenize yakın. Aile değerlerine bakın, herhangi bir Yeni Yıl tatilinin ayrılmaz bir parçası olan çocukluk, işaret ve gelenekleri hatırlayın. Tek bir ayrıntı, şey ya da duygu, Yeni Yıl dekoru fikrini yaratmada merkezi olabilir.

 

2. ÇERÇEVELERE SIĞDIRIN

Evin veya dairenin imkanlarını unutma. Örneğin, yeterli pencereniz yoksa ve duvarları kırmızı tuğlala kaplıysa, evi Buz Kraliçesi'nin kar beyazı sarayına dönüştürmeyi planlamamalısınız. Bu cüzdanınıza çok çarpacak ve çok zaman alacak ve şık ve şık görüneceği de bir gerçek değil. Evinizin içi zaten küçük bir bezeme gerektiren bütün bir hikaye. Klasikleri dediği gibi: "Tasarım mümkün olduğunca az tasarım!"

3. BİR EFSANE OLUŞTURUN

Yeni Yıl'a ait ev dekorasyonu, giriş, gelişme, doruk noktası ve kısırlığın olması gereken bir tür senaryo. Arsa ne kadar derinden ve verimli bir şekilde düşünürsünüz, dekor muhteşem olur.

Örneğin, giriş bir merdiven, bir sundurma veya bir koridordur. Konukların ilk andan itibaren fikrinizi anlamaları gerekir. Gelişim, konukları festival masasına yönlendireceğiniz bir koridor veya diğer odalar olacaktır.

 

Sonuç, chiming saatiyle buluşmayı planladığınız oturma veya yemek odası olacak ve sonuç, herkesi Yeni Yıldan sonra getireceğiniz hediyeler içeren bir oda olacak.

 

4. TATİLİNİZİ PLANLAYIN!

Senaryoyu tümüyle ustaca düşünmek için festival atmosferine dalmanız, bir not defteri ile oturmanız ve mekanın ana noktalarını şematik olarak belirtmeniz gerekir: Noel ağacının duracağı yer, festival masası, hediyeler vb. Zaten anahatta ne kadar dekor ve hangi boyutta ihtiyacınız olduğu açık olacaktır. Ve sonra detaylara dikkat etmelisin - duvar dekorasyonu, aydınlatma, aksesuarlar.

5. RENK DENEYLERİ

Bu yılın sembolüne odaklanırsanız - mavi tahta at, o zaman iç uygun renk kombinasyonlarını veya benzer renk kombinasyonlarını kullanmalıdır: kuzey denizinin rengi, nane rengi, tiffany rengi vb. 

Veya aksine, parlak renkleri tercih edenler için kontrast üzerine bahis oynayabilirsiniz: mavi ve turuncu bir arada. Denemekten korkmayın - süpermarkette satın alınan normal çelenklerin ötesine geçin. Bir daire veya kır evi güzel dekor iyi bir plan ve düşünceli eylem gerektirir!

Her şeye rağmen, Yılbaşı dekorundan zevk almalısınız! Gelecek yıl yeni deneyler ve fikirler!

ETKİLEYİCİ YENİ YIL DEKORU İÇİN KİMDEN DANIŞMANLIK ALINIR?

Eviniz veya işyeriniz için etkileyici yeni yıl dekoru edinmek istiyorsanız alanında uzman bir ekip barındıran Move Mimarlıktan kurumsal ve birseysel hizmet alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.