Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

  • Anasayfa
  • /
  • Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

Yetişkinlerin bile bayılacağı şık bebek odaları tasarlamak için belli başlı noktalara özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu noktalar ise:

  • Odanın zemini parke kaplatılmalı, alınacak olan halıların ise bütün yüzeyi kaplamamasına özen gösterilmesi gerekmektedir.
  • Sade ama şık mobilyalar tercih edilmelidir. Bunun için de gri, açık mavi, pudra veya beyaz gibi renkler odanın daha ferah durmasın sağlamaktadır.
  • Mobilyalar sivri köşeler yerine daha yuvarlak hatlar seçilmelidir. Hem bebek sağlığı için hem de dekorasyon için daha yumuşak hatlar şık gözükmektedir.
  • Duvarları çok fazla raf veya çeşitli parlak renkler ile boyanmamalıdır. Bunlar bebeğin rahatsız olmasına neden olabilmektedir.
  • Işıklandırmanın ne çok parlak ve de çok kısık olmayacak şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Bebek Odası Tasarım Örnekleri

İç mimarlık ofisleri tarafından tasarlanan bebek odaları son yıllar ile birlikte birçok farklı tarz ve şekillerde yapılmaktadır. Bebek odalarının tasarımı yapılırken öncelik olarak dönüştürülebilir ve fonksiyonel bir tarzının olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Yani bebeğin büyümesi ile birlikte yeni masraflar ortaya çıkarmaması gerekmektedir. Bebek odalarında fonksiyonlu da oldukça önemli olan bir detay olmaktadır. Ancak fonksiyonlu oda adı altında da oda içerisi çok boğulmamalı ve olduğunda sade ve huzurlu bir ortam yaratılmalıdır. Böylelikle bebek için daha iyi bir ortam sağlanmış olmaktadır

Ankara'da İç Mimarlık Ofisleri

Tasarım yaparken birçok kişi nasıl ürünler kullanması gerektiğini ve nasıl tonlar seçmesi gerektiğinde kararsız kalmaktadır. Yanlış ürün seçimi olması durumunda ise hayal edilenin aksine daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sonuçları engellemek için ise iç mimarlık ofisleri ile çalışmak mümkün olmaktadır. Şehrinizde işini en iyi yapan iç mimarlar ile çalışmak için internetten araştırmalar yapılması en sık tercih edilen yöntemlerden biri olmaktadır. Böylelikle ofis ziyareti edilmeden rahat bir şekilde yapılan işleri ve deneyimlerini bir telefon kadar uzaktan öğrenmek mümkün olmaktadır. Sizin fikirlerinize en uygun firma ile görüşmeler yapıldıktan sonra ise tarzınıza en uygun tasarımlar ile dekorasyonlar yapılmaktadır. Böylelikle de istenilen alanlara şık ve kaliteli bir görüntüde sahip olmak mümkün olmaktadır.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.