Yeşil Salon Dekorasyonu ile Bambaşka Salonlar

  • Anasayfa
  • /
  • Yeşil Salon Dekorasyonu ile Bambaşka Salonlar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yeşil Salon Dekorasyonu ile Bambaşka Salonlar

Yeşil Salon Dekorasyonu ile Bambaşka Salonlar

Oturma grupları için klasik renklerden sıkılan ev sahipleri dinamik ve renkli modellere yöneldiler. Artık sarı, mavi ve yeşil salon dekorasyonu yapılmaya başlandı. Özellikle 2020 itibari ile trend olan doğallık akımı ile yeşil tonları kıymetlendi denebilir. Pastel renkler düşük doygunlukları ve açık tonları ile iç açıcı görünümdeler. Bu sebeple pastel tonlardaki yeşil renk ile dekorasyon yapmak oldukça huzur vermektedir. Sadece koltuklar değil evdeki çeşitli aksesuarlarda bu renklerde seçilerek dekore edilebilmektedir. Duvarlar, perdeler, abajurlar, tablolar ya da kırlentler ile yeşil tonlarını kullanmak mümkündür. Yaratıcılığın sınır tanımadığı bazı renkler var ise bunlardan birisi de yeşildir. Hayalinizdeki salonu sizler için sağlamada yardım alabileceğiniz son derece trend renklerdendir.

Alışılagelmiş Renklerin Dışına Çıkmak İsteyenlere Yeşil Koltuklar

Kahverengi tonları oturma gruplarında en sık karşılaşılan renklerdendir. Yine gri tonlarından antrasit gibi koyu ve açık renklerde çok tercih edilmekte. Doğal ve rahat seçeneklerin bizleri karşıladığı 2020 yılı ardından 2021’de de bu akım devam edecek. Sıra dışı renkleri kullanarak evinde genç ve dinamik bir enerji yakalamak isteyenler yeşil salon dekorasyonu gibi renkli seçimlerden yana tercihini kullanacaklardır. Koltuklar krem gibi açık toprak tonlarında bulunurken yeşilin sıcak tonları oturma minderleri ya da kırlentler için tercih edilebilir. Soğuk tonlardaki açık yeşil koltuk takımları ile odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Yine bu seçeneklere ek olarak tekli koltuklar yeşil seçilirken ikili koltuklar daha sade bir renk tercih edilebilir.

Profesyonel İç Mimarlık Hizmetleri

Dekorasyon trendleri her yıl değişim ve gelişime uğramaktadır. Bazen vintage ürünler moda olurken bazense çağdaş çizgileri benimsemek gerekir. Zevkli ve fonksiyonel döşenecek bir odada kullanılan trend olsun olmasın iyi görünecektir. Birbiri ile uyum halinde olan dekorasyon eşyalarını seçmek oldukça zahmetli bir iştir. Eşya seçimini yaparken sadece güzel görünmesi yeterli olmamaktadır. Dekorasyon odayı kullanımı faydalı hale getirerek vitrinden ibaret olmasını engellemelidir. İç mimarlık bürosu olarak sizi en trend ve stil sahibi dekorasyon fikirleri ile buluşturuyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek evinizi adeta bir yuvaya çevirecek tasarımlardan haberdar olabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.