Yenimahalle İç Mimar Hizmetleri

  • Anasayfa
  • /
  • Yenimahalle İç Mimar Hizmetleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yenimahalle İç Mimar Hizmetleri

YENİMAHALLE İÇ MİMARYenimahalle iç mimar hizmetleri kapsamında alacağınız hizmetlerde farklı stillere hitap eden dekorasyon ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bu stiller arasında son yıllarda en çok tercih edilen unsurlar arasında İskandinav tarz vardır. İskandinav ülkelerinin dekorasyon kültürünün ele alındığı bu tarzda işlevsellik ile sadeliği bir arada bulabilirsiniz. Doğal ışık ile aydınlatılan alanlarda sıcak bir atmosfer yaratmak için tercih edebileceğiniz iç mimarlık firmaları, odunsu dokulardan beyaz duvarlara kadar evinizin her bir detayının pozitif enerji ile kaplanmasına olanak tanır. Geleneksel bir çizgiden çıkmak isteyenlerin tercihi ise elektrik tarzdan yana olur. Beklenmedik dokunuşların ev dekorasyonuna entegre edildiği elektrik tarzla kendinizi dilediğiniz gibi ifade edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda cesur parçalar tercih etmek isteyenlerin seçimi olan elektrik tarz; desenler ve renklerin uyumunu sizler için sunar. Görsel etkinin ön planda olduğu bu tarzda yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Yenimahalle İç Mimar Dekorasyon

Yenimahalle iç mimar dekorasyon hizmetleri kapsamında alabileceğiniz profesyonel destek ile ön plana çıkan bir başka stil ise yüzyıl ortası modern stildir. Retro esintilerinin ön plana çıktığı bu stil yaşlı kalplere hitap eder. Kendinizi zamanda yolculuk yapmış gibi bir izlenime kaptırmak istiyorsanız siz de yüzyıl ortası modern dokunuşlara sahip olabilirsiniz. Geometrik desenler ile çağdaş tarzın mükemmel bir şekilde uyum halinde olmasına olanak tanıyan bu stil, evinizin görünümünü zenginleştirecek detaylara sahiptir. Genellikle genç kesim tarafından tercih edilen dekorasyon stili ise endüstriyel tarzdır. Kendinizi son derece rahat hissedebileceğiniz bir ortama sahip olmak için Yenimahalle iç mimar hizmetleri kapsamında sunulan endüstriyel tarzdaki dekorasyonu stillerini tercih edebilirsiniz.

Yenimahalle İç Mimar Trendleri

Yenimahalle iç mimar trendleri arasında popüler olan endüstriyel tarzda, açıkta kalmış beton duvarları, borulardan hazırlanan aydınlatma unsurları ve çok daha fazla unsura sahip olabilirsiniz. Metalin ön plana çıktığı dekorasyon öğeleri ile zenginleştirilen endüstriyel stilde ikinci el veya eski mobilyaları kullanarak mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Yenimahalle iç mimar dekorasyon hizmetleri kapsamında, Her zevke ve her bütçeye hitap eden benzersiz dekorasyon çıktıları ile beklentilerinize en iyi şekilde karşılayan iç mimarlık firmaları hem sizin hem de sizinle aynı evi paylaşan diğer aile bireylerinin beklentilerine en uygun çözümleri sunar.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.