Yenilikçi Balkon Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Yenilikçi Balkon Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yenilikçi Balkon Fikirleri

YENİLİKÇİ BALKON FİKİRLERİ

YENİLİKÇİ BALKON FİKİRLERİ

Balkon, istenirse bir çalışmaya, yaratıcılık atölyesine, dinlenme odasına veya seraya dönüştürülebilen dairenizdeki odalardan biridir. Her şey isteklerinize ve yeteneklerinize bağlıdır. Balkonda ilginç bir kitap okuyarak zaman geçirebilir veya sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Yenilikçi balkon fikirleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

Balkonu kendiniz dekore edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Çalışmaya başlamadan önce bu odayı hangi kalitede kullanmak istediğinize karar verin ve harekete geçin. Herhangi bir inşaat faaliyetine başlamadan önce, en küçük ayrıntılarla düşünmenize ve gereken malzeme sayısını hesaplamanıza yardımcı olacak bir çizim geliştirin.

YENİLİKÇİ BALKON FİKİRLERİ NELERDİR?

Balkonlar iki tip olabilir: kapalı ve açık. Her tür için dekor içinde kendine has özellikleri vardır. Kapalı bir odayı nasıl dekore edeceğiniz, kar veya suyun gidebileceği açık seçeneklerin aksine, her hava koşulunda burada ne kadar konforlu olacağınıza bağlı olacaktır.

YENİLİKÇİ BALKON TİPLERİ

  • Açık alanların dekorasyon fikirleri sırlı versiyondan çok daha az. Aynı zamanda, umutsuzluğa kapılmamalısınız, çünkü önerilen tüm seçenekler orijinal ve güzel.
  • Açık balkonda içeriye su girme olasılığı çok yüksektir. Odanızı yağmurdan korumak için bir vizör yapın. Örneğin, kimi yan duvarların profilli saclarla dikilmesinden oluşan basit bir iştir. Kanopi ye benzer malzemeden yapılmıştır.
  • Duvarın içinde geniş bir yelpaze ile karakterize olan kesilmiş seramikler olabilir. Ürünleri, doğal etkilere dayanıklı cepheler için özel boya ile boyayabilirsiniz.
  • Mobilyaların düzenlenmesi, balkonun dekorasyonunda önemli bir aşamaya işaret eder. Örneğin, burada birkaç sandalye ve sabah kahvenizin tadını çıkarabileceğiniz küçük bir masa bırakabilirsiniz. Pencereleri çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Orijinal görünen ve balkonunuzu diğerlerinden ayırabilen petunyaların bahçıvanları arasında çok popülerdirler.
  • Bitkileri seviyorsanız, ancak dairenizin alanı onların büyümesine izin vermiyorsa, bu amaçlar için bir balkon kullanabilirsiniz. Bu oda iyi aydınlatılmış durumdadır, böylece onlarla tüm odayı dekore ederek çiçeklerle baş edebilirsiniz.
  • Peyzaj yardımı ile sadece odanın içinde değil, dışarıda da güzel bir stil elde edebilirsiniz. Saksıların üzerine yerleştirileceği dikey rafları takın. Çok fazla yer kaplamazlar, bununla birlikte rahat bir atmosfer verir ve balkona hoş aromalarla doldururlar.
  • Zihninizde bir kış bahçesi kurabilirsiniz. İç mekanda böyle bir çözüm senin gururun olacak çünkü mini bahçe dikkat çekiyor ve odaya sıcak, romantik bir atmosfer ve rahatlık veriyor. Asılı kaplar korkuluklara yerleştirilebilir, tavanın altına asılabilen kaplara dikkat edin. Kafes üzerinde büyüyecek dikey bitki örtüsünü veya özel duvarları seçin.

YENİLİKÇİ BALKON FİKİRLERİ KİME YAPTIRILIR?

Yenilikçi balkon fikirleri almak ve evinize uygulatmak için, Kaliteli bir iç mimar ile çalışmalısınız. Bu alanda işini Profesyonel olarak yapan Move iç mimarlık ofisini tercih ederek, Yenilikçi balkon fikirlerinizi ‘de göz önünde bulundurarak sizlere hayal ettiğiniz dekorasyonu sağlayabiliriz. İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.