Yeni Nesil Ahşap Ev Modelleri ve Kullanım Alanları

  • Anasayfa
  • /
  • Yeni Nesil Ahşap Ev Modelleri ve Kullanım Alanları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yeni Nesil Ahşap Ev Modelleri ve Kullanım Alanları

Dekoratiflik açısından göz dolduran bir hale bürünen ahşap mobilyalar ve de devamında ahşap bir ev dekorasyonu çok göz alıcı olmaya başladı. Şimdilerin sade ve de rüstik evleri sizleri de etkileyebilir. Söz konusu olan tüm ev modelleri arasında belki de en sıra dışı çizgiye sahip olan ve de en iddialı olan ahşap evler sizlerin de evleriniz çok farklı bir çizgiye taşıyacak. Söz konusu olan tüm bu evlerde iddialı bir çizgiyi elde etmek için de yapmanız gereken çok genel bir şey olan rüstik tarzı evlerinize taşımak. Rüstik bir tarza kavuşan evler de genel anlamda tüm mobilyalarında bu tarza yakın olması ile tamamlanır.

Parametrik detaylarla süslü, oyun bahçesi ve terası bulunan modern bir bahçeli ev

Şimdilerde şehir hayatının dışarısında yaşamak çok zor ancak bahçeli ve de daha çocukların oyun dünyalarına uyumlu olan evler yaratmak oldukça mümkün. Teraslı olan ve de minik bahçelerinin içerisinde de oyun oynamaya alanı bulunan evler sizlerin de dikkatinizi çekebilir. Bu evlerde söz konusu tüm detaylar daha kullanışlı ve rahat bir tasarım ortaya çıkartmak için bir arada kullanılır. Modern bir çizgide ilerleyen evler ise sizlerin de dekorasyon fikirleri ile daha iddialı ve de daha göz alıcı olabilir. Şimdilerin en göz alıcı evleri olan bu kullanışlı yaşam alanları ev düzeni ve planlaması ile uzun seneler aile yuvanız olabilir.

Alüminyum-Titanyum kaplama kırma çatısı ve yanlarda taş kaplamalarıyla muhteşem bir tek katlı müstakil ev

Mimari ve de mühendislik birleşince ortaya olağanüstü ve de gösterişli bir çizgisi olan dikkat çekici bir müstakil ev çıkıyor. Son zamanlarda moda olan rüstik tarz sayesinde de çok dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkmaya başladı. Rüstik tarz ile retronun bir birleşimi olan taş kaplama sizlerin de dikkatlerini çekecektir. Evin dışında tuğlalar görmeye alışkın olabilirsiniz. Böylece görmüş olduğunuz muhteşem detaylara sahip olan eviniz daha modern ve de aynı zamanda da Retro bir görüntüyü sizlere sunacak.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.