Yaz Kış Haziran Güneşi!

  • Anasayfa
  • /
  • Yaz Kış Haziran Güneşi!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yaz Kış Haziran Güneşi!

Yaz Kış Haziran Güneşi!

İç mimar danışmanlık Ankara firması olan Move Mimarlık Ofisi, mekanlarınızı canlı, enerjik ve neşeli bir stile büründürüyor! Şirketimizin profesyonel, tecrübeli ve teknolojiyi yakından takip eden mimar ekibi tasarım ve uygulama alanlarında hizmet sunar. İstediğiniz her türlü mekan için iç dekorasyon yapılmaktadır. Özellikle evlerinde neşeli bir ortam isteyenler Move Mimarlık Ofisi ile hayallerine kavuşabilirler!

Neşeli Dekorasyon için Neler Yapılabilir?

Ankara’da iç mimar tavsiyeleri arasında ön sıralarda yer alan Move Mimarlık Ofisi, müşterilerinin ihtiyaçların ve taleplerini çok iyi analiz eder. Özellikle konsept oluşturma aşamasında hazırlık süreci önemlidir ve ekibimiz her işi %100 müşteri memnuniyetini değerlendirerek yapmaktadır. Ev dekorasyonları ise en çok talep edilen ve firmamızın yaratıcı projeleri ile çok iyi referanslar aldığı alanlar arasındadır. Birçok farklı stilde ev dekorasyon tasarımı hazırlanabilir. Neşeli ve canlı dekorasyonlar da bunlar arasındadır. Neşeli dekorasyon fikirlerinden bazıları şunlardır:

  • Eviniz küçük değilse çok sayıda canlı rengi bir arada kullanmak yerine duvarları koyu ve bazı eşyaları canlı renklerde tercih edebilirsiniz. Bu mekanı hareketlendirirken oldukça modern bir hava da katar ve yorucu bir etkisi yoktur.
  • Fonksiyonel olması adına bazen çok fazla dolap kullanılmaktadır ancak bunun düz bir görüntüsü olacağından ortamı sıkıcı bir hale getirebilir. Özellikle mutfak dolaplarında farklı tondaki renkleri kullanmak mekana hareket katar. Bazı bölümlerde cam kullanılması da benzer bir etki yaratır.
  • Geometrik desenler enerjik tasarım sevenlerin favorilerindendir ve modern görünümleri ile de tercih edilebilirler. Birçok farklı ve yaratıcı biçimde geometrik desenler mekana eklenebilir.
  • Odadaki bir kolonun veya duvarın genel renkten farklı olması da tasarımın enerjisini yükseltecektir.
  • Saçaklar dekorasyonda trend haline gelmiştir. Dekorasyonda saçak detayı oldukça özgün fikirlerle kullanılabilmektedir.
  • Sıcak renklerin minimalist bir tasarımda kullanılması soğuk renklerden fazla hoşlanmayanlar için son derece iyi bir çözümdür.
  • Çarpıcı ve değişik eşyaların kullanılması, yaratıcı bir dekorasyon evinizi yaşanması son derece keyifli bir stile kavuşturacaktır.

Bütçeye Uygun Fiyatlar!

Yaratıcı fikirler, müşteriye uygun en güzel iç dekorasyon projeleri şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Yaşam kalitenizi üstelik son derece uygun fiyatlarla yükseltebilir, gün sonunda evinize gitmek için sabırsızlanabilirsiniz. iç mimar tavsiye arayışı içindeyseniz Move Mimarlık Ofisi ile iletişime geçebilir, danışmanlık hizmeti alıp, tasarım ile ilgili tüm beklentilerinizi bizimle görüşebilirsiniz.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.