Yapay Zeka İle Arttırılmış Gerçeklik Bir Arada

  • Anasayfa
  • /
  • Yapay Zeka İle Arttırılmış Gerçeklik Bir Arada
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yapay Zeka İle Arttırılmış Gerçeklik Bir Arada

Yapay Zekâ İle Arttırılmış Gerçeklik Bir Arada

Arttırılmış gerçeklik uygulaması günümüzde yapılan tüm gerçek eylemler olarak karşımıza çıkıyor. Çukurambar iç mimar gelişen teknolojiyle birlikte hızla büyümeye devam eden dijital platformun son gözdesi arttırılmış gerçeklik uygulaması ile birçok tasarımı elde edebilirsiniz. Tüm dünyada tasarım ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede bir program olan bu uygulamanın zemini yapay zekâya dayanıyor. Yapay zekâya büyük önem veriliyor. Algılama seviyesinin en üst düzeyini yaşadığınız yapay zekâ özelliği artık telefon ve akıllı cihazlarda mevcut. Yapay zekânın desteklediği bir tasarım uygulama olarak bilinen ve takip edilen arttırılmış gerçeklik uygulaması ile artık herşey daha kolay ve hızlı.

 

Popüler Uygulama Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması

Günümüzde hayatımıza adapte olan ve çok sevilen eğlenceli ve keyifli zamanlar yaşatan bir uygulama. Birçok sektöre öncü olan arttırılmış gerçeklik uygulaması dönüşüm demektir. Çukurambar iç mimarlık firmaları önemli bir yere sahip olan yapay zekâ ile birlikte daha önem taşıyan arttırılmış gerçeklik uygulaması artık erişebilir şekilde çözüme ulaştırıyor. Her alana istediğiniz objeyi ürünü kullanabileceğiniz bir model uygulama. Akıllı cihazlara indirme işlemi yapılarak kolayca kullanabilen arttırılmış gerçeklik uygulaması boş alanlara halı, yatak odası takımları, mobilya, dekorasyon yapmak oldukça önemli bir hale gelmekte. Mutlaka denemeniz gereken profesyonel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yeni Evlenecek Çiftlerin Tasarım Keyfi

Ülkemizde özellikle yaz döneminde düğün sezonu açılıyor. Eskişehir yolu iç mimar bu sezonun öncesinde evlenecek çiftlerin düğün ve ev alışverişine çıktığını biliyoruz. Bu alışverişte tüm eşyaların seçilmesi ama evde bütün haliyle uyumu gözükmemesi oldukça can sıkıyordu. Bu yüzden bu problemlerin ortadan kalktığı ve başarılı bir program olarak öne çıkan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile evinize alacağınız tüm eşyaların renkleri ve boyutları ile bütün haliyle görebilirsiniz. Ya da saatlerce mağaza gezmek yerine evinizde otururken kısa bir zamanınızı ayırarak eşinizle birlikte kısa sürede boş olan evinize istediğiniz koltuk takımı, mobilya, dekorasyon ürünlerini, renkleri ve desenleri ayrıntılı bir şekilde yerleşim ve tasarım uygulama işlemi yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Duvardaki boya rengini bile değiştirebilir farklı renklerde görebilirsiniz. Oldukça keyifli ve kolay bir uygulama olarak tercih ediliyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.