Vitrin Beytepe

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Vitrin Beytepe

Beytepe Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde bulunan Vitrin Beytepe çoklu ofis ve rezidans projesi olarak hayata geçirildi.

Vitrin Beytepe

Mimarlık ofisleri, birçok önemli projeye imza atar. Bunlardan bir tanesi olan, geniş alana yayılmış ofis projeleri dikkat çeker. Beytepe Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde bulunan Vitrin Beytepe çoklu ofis ve rezidans projesi olarak hayata geçirildi.

Vitrin Beytepe Özellikleri Nelerdir?

Çoklu ofis ve rezidans olarak tasarlanan ve farklı büyüklükte ticaret ve ofis alanlarının bulunduğu projede, açık ve kapalı alanlara da büyük önem verildi.

  • 63 bağımsız bölümden oluşan ofis ve 23 adet mağazadan oluşur.
  • Yatay olarak 2 katlı mağaza bloğunda 8 kat bulunur.
  • Tüm proje insan odaklı, estetik ve konforlu bir yaşam düşünülerek oluşturuldu.
  • İç mekân tasarımları titizlikle gerçekleştirilirken; yüksek tavanlı betonarme giriş, insanların ruhuna dokunacak şekilde oluşturuldu.

Aynı zamanda Vitrin Beytepe; Ankara’da en gözde rezidans projesi olması yanında, kolej ve üniversitelerin de çevresinde olduğundan oldukça önemli bir lokasyonda bulunuyor.

Tüm Mekânsal İhtiyaçlar Karşılandı

Projenin bulvar kotunda ticari üniteleri tamamlanırken, üst kotta tüm yeşil manzara, gözler önüne serilir. Farklı boyutlara sahip ofis ve mağaza alanlarıyla göz dolduran proje, insanların buluşma noktası olarak da tasarımı güzelleştirildi.

Kullanıcı ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu projede, neft-i studio olarak adlandırılan mekânlarda; modern, çevreyle bağ kurmanızda yardımcı olacak, ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayacak mekânlar yaratıldı.

Aynı zamanda iç tasarım konusunda; en özel ve modern sanat eserleri, zamansız koleksiyonların ön planda tutulduğu seçkin mobilya ürünleri ile hem ofislerde hem de karşılama, bekleme ve kontrollü giriş bölümlerinde çok daha özel bir akış yaratıldı.

Ofis ve Mağaza Tasarımında Modernizm

Birçok insan, ofis alanı bulmakta zorlanabilir. Bulduğu zaman da karşısına gelen seçeneklerden memnun olmayabilir. Ortalama bir ofis çalışanı, her gün ortalama 6-7 saatini ofiste geçirir.

Ofiste geçirilen zamanın daha verimli olması, ergonomik koşullara, rahatlığa, estetiğe ve konfora bağlıdır. Bu yüzden Vitrin Beytepe aradığınız ofis alanını bulmanızda size bir fikir verebilir.

Ofis Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Ofis tasarımında ilk olarak ofisin faaliyet amacına dikkat edilmelidir. Ofis içerisinde kullanılacak alanlar ona göre belirlenerek bir taslak oluşturulur. Bu noktada ofisin metra karesi gibi gerekli ölçüler de alınmalıdır. Renk seçimi, ışığın yansıması, mobilyalar gibi bütün detaylar düşünülerek ofise en uygun tasarım tercih edilir.

Genellikle açık renklerin ve canlı renklerin tercih edilmesi ofis çalışanları ve ofise gelen ziyaretçiler açısından olumlu bir izlenim yaratır. 

Ofis çalışanlarının verimini arttırabilecek en önemli unsurlardan biri ofis tasarımıdır. Ofis içerisinde bunalmamak, odaklanmayı engelleyecek unsurlara yer vermemek ve ferah bir ortam yaratabilmek bu anlamda en önemli noktadır. Bu sebeple yaratıcılığı destekleyen bir çalışma ortamı sağlamaya odaklanılmalıdır. Bu sebeple ferah, hijyenik, iç açıcı renkler ve materyaller kullanılmalıdır.

Gerekli aydınlatmalar ve aksesuarlarda ofis ortamını canlandırmak da ofis dekorasyonundaki amaçlardan biri olmalıdır. 

Vitrin Beytepe iç mimarlık konusunda son derece profesyonel yaklaşılan detaylarla oldukça başarılı projeler sunar. Ofis tasarımında dikkat edilmesi gereken her detay Vitrin Beytepe ile dikkate alınır ve verimli bir tasarım ortaya çıkarılır. 

Uzman ekip kadrosu ile hizmet veren, yaptığı proje ve uygulamalarıyla rezidans, villa, ev, ofis, mağaza tasarımlarını büyük bir titizlikle projeye döken iç mimarlık firmamıza https://movemimarlik.com.tr/ sitesi üzerinden ulaşabilir ve uzmanlarımızla iletişime geçerek, yaşam ve çalışma alanlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

 

23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.