Via Green Move İç Mimarlıkla Daha Güzel

  • Anasayfa
  • /
  • Via Green Move İç Mimarlıkla Daha Güzel
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Via Green Move İç Mimarlıkla Daha Güzel

Via Green Move İç Mimarlıkla Daha Güzel

Via Green, Ankara’daki en başarılı projelerden bir tanesidir. Her yerde gördüğümüz çok katlı plazalar dan farklı bir şekilde tasarlanan Via Green, 2 farklı yatay ve alçak blokların birleşiminden meydana gelmektedir. Oldukça şık ve modern bir mimari ile tasarlanan Via Green projesinin en önemli özelliği ise kat aralarında bulunan kat bahçeleridir. Bu durum özellikle yoğun çalışma temposundan kaçmak isteyenler için çok avantajlı olmaktadır.

Proje dahilinde pek çok ofisin yanı sıra büyük mağazalar, cafeler ve restoranlar da bulunmaktadır. Yani oldukça büyük ve kapsamlı bir merkez olduğunu söyleyebiliriz.

Move İç Mimarlık olarak Eskişehir yolu üzerinde bulunan Vide Green projesindeki ofislerin tasarımına imza atarak, bu güzel projede yer almaktayız. Her zaman olduğu gibi modern tasarımlarımız ile ofislerin harika bir şekilde tasarlanmasını sağlayarak, çalışanların daha özgür ve rahat çalışma ortamlarına sahip olmasını sağlamaktayız.

Via Green Ofislerine Sihirli Bir Dokunuş

Ofislerin modern görünmesi kadar önemli olan bir durum da konforlu olmasıdır. Eğer bir insan kendini rahat hissedemezse, çalıştığı yeri benimseyemezse, çalışmasından verim almasını da beklememek gerekmektedir. Biz de bu durumda devreye girerek çalışanların kendilerini özgür ve rahat hissedebildiği, bir yandan da Via Green projesine yakışacak modernlikle tasarımlarla ofislere renk katmaktayız.

Ofis tasarımları, iç mimaride oldukça önemli bir yere sahiptir. Zira ev tasarımlarına göre biraz daha önemli olmaktadır. Bunun sebebi de çalışanların çoğu zaman evden daha çok ofislerde vakit geçiriyor olmasıdır. Günün neredeyse 8-10 saatinin geçtiği bir yerin de mutlaka rahat olması gerekmektedir. Tabii rahatlığa önem verip görselliği elden bırakmak da olmaz. Biz Move İç Mimarlık olarak her ikisini de aynı anda başarıyor ve siz değerli müşterilerimize en başarılı ofisler tasarlıyoruz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.