Verimli Bebek Odası Dekorasyonu

  • Anasayfa
  • /
  • Verimli Bebek Odası Dekorasyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Verimli Bebek Odası Dekorasyonu

VERİMLİ BEBEK ODASI DEKORASYONU

En küçük insanların en çok neye ihtiyaç duyduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Oyuncak, çocuk bezi, kitap, kıyafet, teçhizat, hepsinin bir yerlere gitmesi gerekiyor. Bu makalede, bebek odası dekorasyonu seçerken depolamayı göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey yer almakta.

Bugün ve yarın ihtiyaçlarınızı karşılayan depolamayı seçin. Her ne kadar öyle gözükse de, bebeğiniz sonsuza dek çocuk bezi içinde kalmayacak, bu yüzden çocuk bezi için satın aldığınız sepetin, bu aşamada işiniz bittiğinde başka bir şey alabileceğinden emin olun.

Açık çöp kutusu, bebeğiniz küçükken battaniyeler ve giysiler için mükemmeldir ve büyüdükçe kolayca bir oyuncak kutusuna geçiş yapabilir. Beklenmeyen dedeler kapınıza geldiğinde hızlı bir şekilde temizlemek için birkaç büyük çöp kutusunu elinizde tutun. Daha düşük bir profile sahip çöp kutuları, yatağın altında kolayca saklanabilir.

Bebeğinizin losyonlar, termometreler, tırnak makası vb. Çeşitli malzemeleri ayırmak ve düzenlemek için raflara sepet ve sepet ekleyin.

Asılı dolap deposu, bebekler için idealdir. Askılar, böyle küçük kıyafetlerle alanı en üst düzeye çıkarmak için çok kullanışlı değildir. Asılı birkaç organizatör bir ton teçhizatı şimdi depolayabilir ve daha sonra oyuncaklar, sanat malzemeleri ve oyunlar için tekrar kullanılabilir.

DOĞRU BEBEK ODASI DEKORASYONU İLE ALANDAN TASARRUF EDİN

Artık bebek odanızın işlevsel parçalarının çoğuna sahip olduğunuzda, alanı gerçekten dekore ederek çalışmaya başlayabilirsiniz. Halı, başlamak için harika bir yer. Uzaya çok fazla kişilik katabilir. Burada bir çocuk halısı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

  • Ahşap yer döşemeniz varsa, peluş yün veya tüylü halı tercih edin. Oturmayı, sürünmeyi ve yürümeyi öğrenirken bebeği minder haline getirir. Sevişmek yolunda giderseniz, sevişimin kısa bir tüy olduğundan emin olun. Uzun tüylü halılar boğulma tehlikesi yaratabilir.
  • Halınız varsa düz bir dokuma yapısını tercih edin. Ek bir yığın olmadan alana renk katar.
  • Yapı ne olursa olsun, kolayca temizlenebilen birini seçin. Yün halılar dayak alabilir ve güzelce temizlenebilir. Bazı pamuk versiyonları makinede yıkanabilir. Neyi seçerseniz seçin, temiz bulmanın kolay olduğundan emin olun, çünkü kesinlikle temizlemenizi sağlayacaksınız.
  • Perdeler kreş tasarımının çok önemli bir parçası, çünkü bebeğinizin günün ortasında biraz uyumasını isteyeceksiniz.
  • Karartma tonu kullandığınızdan veya yerleşik karartma astarı olan perdeleri seçtiğinizden emin olun, böylece odayı uyku zamanında karartabilirsiniz.
  • Küçük bir alanınız varsa, Roma gölgelerini veya kısa özel panelleri düşünün. Odaya çok daha az kütle eklerler ve ferah görünmesini sağlarlar.
  • Dekora gelince, izlenecek tek kural, gerçekten kuralların olmadığıdır. Alanınızı sizi mutlu eden şeylerle doldurursanız, sonuç güzel olur ve sizi mutlu eder.

Bebek odası, ailenizin eline geçirilen ürünleri ve ayrıca çektiğiniz yeni ürünleri görüntülemek için harika bir yerdir. Odanın “bebek” diye bağırması gerekmiyor, tıpkı evinizin geri kalanı ailenizin bir yansıması gibi zevk ve tarzınızın bir yansıması olmalıdır.

Eğer bu ikinci çocuğunuzsa, büyük çocuğunuzun yeni bebek odası için bir şeyler yaptırmasını sağlayın. Belki bir galeri duvarına çerçevelendirip eklediğiniz bir parmak boyası!

BEBEK ODASI DEKORASYONU KİME YAPTIRILIR?

Bebek odası dekorasyonu konusunda en verimli çalışmayı engin tecrübesi ile Move Mimarlık yapar.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.