Türkiye Çağdaş Şık Mutfak

  • Anasayfa
  • /
  • Türkiye Çağdaş Şık Mutfak
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Türkiye Çağdaş Şık Mutfak

Türkiye’den Çağdaş ve Şık Antrasit Mutfak Modeli

Türkiye’den çağdaş ve şık antrasit mutfak modeli tasarımlarına tek tıkla sahip olabilirsiniz. Evlerimiz hepimiz için önemli bir yaşam alanıdır. Evin mutfağı ise kadınlar için daha farklı bir anlam taşır. Zamanının büyük çoğunluğunu mutfak da geçiren ev hanımları, mutfak tasarımını da ayrı bir önem verir. Türkiye’den çağdaş ve şık antrasit mutfak modeli, hanımların en çok tercih ettiği mutfak tasarımlarının başında gelir.  Mutfak tasarımınız için profesyonel bir destek aldığınızda hayallerinizdeki belki de daha güzel mutfaklara sahip olabilirsiniz. Eğer mutfak tercihiniz modern ve şık bir mutfaksa antrasit mutfak modelleri tam size göre. Antrasit mutfak dolaplarınıza uyan mutfak dolaplarını tercih ederek çağdaş ve şık mutfak tasarımına sahip olabilirsiniz. Açık renkli antrasit mutfak dolapları ile koyu renkli mutfak mobilyaları ya da koyu renkli antrasit mutfak dolapları ile açık renkli mutfak mobilyalarını kombin yapmanız daha doğru olur. Mutfak fayanslarınızı seçerken mutfak mobilyalarınızla uyumlu olmalıdır. Mutfak içinde yer alacak tüm mobilyaların fonksiyonel olması gerekir.

Mutfağınız İçin 9 Alternatif Köşe Takımı

Mutfakların estetik ve fonksiyonellik kazanmasında en etkili mutfak mobilyaları köşe takımları olarak karşımıza çıkar. Mutfak köşe takımları sadece dar alana sahip mutfaklarda değil, geniş alanlara sahip mutfaklarda da tercih ediliyor.  Mutfağınız için 9 alternatif köşe takımı sırasıyla, klasik köşe takımı, mutfak bankosu ile entegre olmuş köşe takımları, cumba camla bitişik köşe takımı, ada üniteye entegre alternatif modeller, kanepe rahatlığında köşe takımları, mutfak tezgahının ucundan devam eden köşe takımı, çift işlevli köşe takımı, sırtsız bank modeli köşe takımı ve Amerikan stili köşe takımları olarak sıralanabilir.

Kırmızı Duvarlarla Cesur, Sıra Dışı ve Göz Alıcı Yaşam Alanları

Mutfağınız için 9 alternatif köşe takımı beraberinde en doğal yaşam alanları içinde sizlerleyiz. Evinizde kırmızı duvarlarla cesur sıra dışı ve göz alıcı yaşam alanları yaratmak istiyor ama buna cesaret edemiyorsanız evinizin kolonlarından birini kırmızı yaparak işe başlayabilirsiniz. Kırmızı, hem cesur hem de şık bir renktir. Evinizde kırmızı şıklığından yararlanmak istiyor ama iddiasından korkuyorsanız gri rengin kırmızı ile olan ahenginden faydalanmayı deneyebilirsiniz.  Kırmızının koyu tonlarını kullanmayı tercih etmek de sizin için farklı bir alternatif olabilir.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.