Tüm Dünya Bu Mobilya Tasarım Modellerini Konuşuyor

  • Anasayfa
  • /
  • Tüm Dünya Bu Mobilya Tasarım Modellerini Konuşuyor
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Tüm Dünya Bu Mobilya Tasarım Modellerini Konuşuyor

Tüm Dünya Bu Mobilya Tasarım Modellerini Konuşuyor

Mobilyalar ev dekorasyonun kilit parçaları. Her yıl değişmek ve gelişmekte olan mobilya sektörü farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmakta. Yeni ev sahipleri olanlar ya da eşyalarını değiştirmek isteyenler bazı mobilya modellerini daha çok tercih ettiler. En çok tercih edilen mobilya modelleri genel itibari ile estetik olmasının yanında işlevsel olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. İş hayatının yoruculuğu sebebi ile insanlar daha rahat mobilyalara yöneliyorlar. Özellikle oturma grupları için maksimum konfor oldukça trend. En çok konuşulan mobilyalar mavi tonlarında olan modellerdi. Ayrıca L şeklinde olan koltuklar da yine çok tercih edilenlerden olup her tarzın beğenisine sunulacak çeşitte üretildiler.

Tüm Dünyada En Çok Tercih Edilen Mobilya Türleri

Mobilyalar dekore edilme stilleri ile evinizi bir yaşam alanına çevirmekteler. Oturma odanızda sevdiklerinizle huzurlu bir akşam geçirmek için rahat koltuklara ihtiyacınız olacaktır. Rahatsız ve vitrinden ibaret koltuklar artık çok geride kaldı. En çok tercih edilen mobilya modelleri son yıllarda kesinlikle rahat ve salaş olanlar. Pastel tonların ağırlıklı kullanıldığını gördüğümüz son yıllarda özellikle açık renkler tercih edilmekte. Ağır ve baskılayan tonlardan ziyade rahatlatan hafif renkler tercih edilmekteler. Mavi ve sarı renkleri bunun için en ideal tonlardan biri olarak çok tercih edildiler. Mavinin rahatlatıcı ve huzur veren etkisi oturma gruplarının yanı sıra yatak odalarını da etkisi altına aldı. Yine sarı renk yaşam enerjisi vermesi ile dinamik bir oturma odası isteyenlerin ilk tercihlerinden oldu.

Movemimarlık Olarak En Popüler Mobilyaları Seçiyoruz

Mobilya trendleri her yıl değişikliğe uğramaktadır. Siz de evinizde son trendlerin ışığında bir dekorasyon yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu trendlere uyum sağlamak birçok ayrıntıya dikkat etmekle mümkündür. iç mimarlık ofisleri olarak Movemimarlık, müşterileri için dekorasyonda en çağdaş modelleri ve fikirleri takip etmektedir. Ev dekorasyonu bir sanattır ve Movemimarlık olarak işinde uzman iç mimar ekibimizle birbirinden yenilikçi ve estetik tasarımlara imza atmaktayız.Ev ve iş yerlerinizde fark yaratan özel konut iç mimarlıktasarımları için bizimle iletişime geçerek kolaylıkla görüşme sağlayabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.