Top Tasarımlarımız!

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Top Tasarımlarımız!

Top Tasarımlarımız!

İç mimarlık ofisleri Ankara söz konusu olduğunda Move mimarlık olarak her zaman müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Dönemin trendlerine uygun olarak hizmet veren firmamız, ev, iş yeri, mağaza ya da dükkan tasarımı noktasında tecrübeli ekibi ile en iyi hizmeti vermeyi planlar. Ankara ve çevresinde iyi bir mimarlık ofisi arayışındaysanız, projelerimizi inceleyerek kısa süre içerisinde fikir sahibi olabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalarda mekanın ferah görünmesine ve müşterinin isteklerine önem verilmektedir.

Cam Panel Uygulamaları

Her zaman en yeni ve dikkat çekici parçaları vurgulamaya önem veren Move mimarlık ofisi olarak farklı tasarımlarımızdan bir tanesi cam panel uygulamaları olarak belirlenmiştir. Ortamın olduğundan daha ferah, aydınlık ve etkileyici görünmesine yardımcı olan cam paneller, ev, iş yeri ya da mağaza gibi farklı mekanlarda kullanılmıştır.

  • Yenilikçi ve analitik düşünen ekip, Fema Maıdan, Mahall örnek ofis, Mehmet A. Mahal gibi projelerde cam paneller kullanmıştır.
  • Özellikle Mahall ofis için büyük camlar kullanarak mekanın olduğundan daha düzenli ve ferah olmasını tercih ettik.
  • Aynı zamanda kullanılan cam bölmeler sayesinde büyük alanları daha işlevsel hale getirdik.

iç mimarlık firmaları içerisinde kuruluşumuz her zaman trendleri takip ederek en iyi hizmeti vermeye özen gösterir.

Dikkat Çekici Aksesuarlar Ve Tuğla Duvar

Ankara en iyi iç mimar araştırmasında olanlar için Move mimarlık ofisi uzman ve tecrübeli kadrosu ile gelişimini her geçen gün biraz daha arttırır. Mekan tasarımlarında ekiplerimiz dikkat çekici aksesuarlar kullanarak ortamın olduğundan daha farklı görünmesine katkı sağlar.

  • Yine aynı şekilde ekibimiz Mahalle sandwich projesinde tuğla duvar kullanarak farklı bir dekorasyon oluşturmayı amaçlamıştır.
  • Evlerde ve ofislerde ise tercih edilen dikkat çekici şamdan ve aksesuarlar, mekanın farklı bir tarza bürünmesine yardımcı olur.
  • Evler 4 projesinde yer alan aksesuarlar, dekorasyona önemli ölçüde katkı sağlamıştır.

Her geçen gün farklı tasarımlar oluşturmaya özen gösteren Move mimarlık ofisi, her zaman yenilikçi, dönemin modasına uygun, tarz, trend ve ilgi çekici projeler oluşturur.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.