Togo Kulelerini hangi mimar yapıyor

  • Anasayfa
  • /
  • Togo Kulelerini hangi mimar yapıyor
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Togo Kulelerini hangi mimar yapıyor

Togo Kuleleri

Togo Kuleleri, Ankara’da büyük rağbet gören ve popülerliğini artırmaya devam eden konsept kulelerden biridir. Pek çok iş yerinin, kafenin, restoranın ve ofisin bir arada bulunduğu ve sürekli olarak müşterilerle de etkileşim içinde bulunulduğu bu kuleler, özellikle Ankara’nın şehrin batısına doğru genişlemekte olduğu göz önüne alındığı gelecek yıllarda şehrin merkezine hiç olmadığı kadar yaklaşacak ve şehrin tamamıyla büyük bir etkileşim içerisinde olacak lokasyonlardan birinde yer almaktadır.

Bu kadar gelecek vaadine sahip olan ve potansiyelli iş yerlerinin, ofislerin ve kafelerin iç tasarımlarının da doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olması büyük önem taşımaktadır. Bir iş-yaşam projesi olarak planlanmış olan Togo Kuleleri’nin isteğe uygun farklı hizmetleri bulunabilecektir. Özellikle bir katında altı farklı ofisin hizmet verebilecek olmasının yanında tek bir ofis tarafından da kullanılabilir olması gibi fonksiyonlar ihtiyaçlara uygun şekilde hazırlanabilecektir.

Bu fırsatı değerlendirmek isteyen iş yeri sahiplerinin de özgün bir ofis tasarımına ya da hemen kendini emsallerinden ayıracak olan kafe konseptlerine ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Müşteriler ve potansiyel müşteriler tarafından hemen dikkati üzerine toplayacak ve olumlu bir ilk izlenim bırakacak estetik, şık kompakt tasarımlara sahip olunabilmesi için de bir iç mimarlık firmasıyla çalışılması gerekecektir.

Move Mimarlık

Move Mimarlık, iş-yaşam konseptine sahip bu tarz kulelerdeki ofis ve iş yerlerini tasarlama konusunda uzmanlığa sahip, müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş, alanında lider iç mimarlık firmalarından biridir. Özellikle sahip olduğu kısıtlı alanı kullanışlı ve kompakt bir hale getirerek olabildiğince verim almak isteyen işyeri sahiplerinin, bunu yaparken aynı zamanda estetik endişelere sahip olması ve şıklığa da önem vermesi gayet anlaşılabilir bir durumdur. Bu durumdaki iş yeri sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için Move Mimarlık üstün bir hizmet sağlamaktadır.

Move Mimarlık gerek ofislerin gerekse kafe ve restoranların tasarlanması ve dizayn edilmesi konusunda sahip olduğu tecrübe ve modern yaklaşımı müşterileriyle paylaşmaya hazırdır. Müşterilerinin memnuniyetlerini ve tatmin hislerini esas alan bir çalışma anlayışına sahip olan Move Mimarlık Togo Kuleleri’nde de faaliyet göstermekte ve heyecanla yeni müşterilerini beklemektedir.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.