Terra Kota Rüzgarı Her Yeri Sarmalı!

  • Anasayfa
  • /
  • Terra Kota Rüzgarı Her Yeri Sarmalı!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Terra Kota Rüzgarı Her Yeri Sarmalı!

Terra Kota Rüzgarı Her Yeri Sarmalı!

Profesyonel  iç mimarlık için Move İç Mimarlık Ofisi tüm beklentilerinizi karşılamayı garanti ediyor. Firmamız iç tasarım hizmeti sunmaktadır; hem tasarım hem de uygulama alanında çalışmalar yapar. Çizgimiz her zaman modern ve en son gelişmeler üzerinden belirlenmektedir. Tasarımda güncel gelişmeler bizim için çok önemli olup, müşteri memnuniyetini sağlamak adına her unsuru çok titiz biçimde değerlendirmekteyiz. 2018 yılında iç mekan dekorasyonunda ön plana çıkan ahşap ise en sevdiğimiz tasarım malzemeleri arasında yer alıyor.

Doğal Bir Mekanda Yaşam Keyfi!

AVM iç mimarlık alanında da hizmet sunan Move Mimarlık Ofisi hem AVM’lerde hem ev ve birçok mekan dekorasyonunda ahşabın estetik görünümünü kullanmaktadır. Ahşap eski zamanlardan beri kullanılan bir yapı malzemesidir ve tasarım için çok uygun olmasının sebeplerinden biri çok fazla unsurla estetik bir bütünlük sağlayabiliyor olmasıdır. Ahşap görünüm aynı zamanda doğal bir hava katar. Doğadan esintiler ve insanın özü ile uyumludur. Bu da insan psikolojisini olumlu yönde etkilemektedir. Yapısının hafif olması kolaylıkla işlenebilmesi adına bir avantajdır. Hiç işlenmeden doğal haliyle ahşap detaylar da tasarımlarda yer bulur. Ahşaplar geleneksel olduğu kadar çağdaş iç dekorasyon tasarımları için de son derece uygundur. Ahşap ve doğal bir görüntü ile en modern çizgileri bir araya getirmek mümkündür. Kafelerde, evlerde, alışveriş merkezlerinde vb. birçok mekan için ahşap ile eşsiz tasarımlar yaratmaktayız.

Yüzyıllar Boyunca Tercih Edilen Bir Malzeme: Ahşap!

Tarihte yaklaşık 17.yy’dan beri ahşabın birçok tasarımda kullanıldığı görülmektedir. Günümüzde de enerjik, çağdaş ve doğal bir mekanın ahşap malzemesi ile yaratılması en trend tasarım projelerinden biridir. Ahşap mobilyalar, parkeler, süs eşyaları veya aksesuarlar mekanın havasını değiştirecek! Huzur verici ve rahatlatıcı bir etkisi olan ahşap renk kullanımı açısından da avantajlıdır. Tasarımlarımızda ahşabı yine kahverengi, bej ya da benzeri doğal renklerle kullanabiliyoruz. Müşteri zevkine de bağlı olarak ahşap unsurlar canlı tonlar dahil her renkle kolaylıkla harmanlanabilmektedir. Alışveriş merkezi iç mimarlık çalışmalarında da son zamanlarda ahşap detaylara sıklıkla yer verilmektedir. Hem bu alan hem de her türlü mekan için tasarım isteklerinizi bize iletebilirsiniz.          


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.