Tasarımda Çiçeklerin Gücü Büyüleyici!

  • Anasayfa
  • /
  • Tasarımda Çiçeklerin Gücü Büyüleyici!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Tasarımda Çiçeklerin Gücü Büyüleyici!

 

Tasarımda Çiçeklerin Gücü Büyüleyici!

 

Ankara iç mimar ofisleri arasında müşterilerin güvenini başarılı projelerle ve hizmet kalitesiyle kazanmış olan Move Mimarlık Ofisi, tasarım, proje ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Ev, iş yeri, sosyal alanlar, cafe, restoran ve villa gibi birçok mekanda iç dekorasyon çalışmaları yapan firmamız tasarımlarında çiçeklerin gücünden de yararlanıyor!

 

Mekanlarda Çiçekler Atmosferi Değiştiriyor!

 

İç mimarlık ve çevre tasarımı alanlarında yüksek kalitede işler çıkartan ve adından söz ettiren Move Mimarlık Ofisi, en modern ve yenilikçi proje çalışmalarıyla müşterilerinin hayallerindeki mekanlara ulaşmalarını sağlıyor!

Ev, iş yeri, restoran ya da cafe nerede olursa olsun günümüzde insanlar doğadan daha uzak yaşamak durumunda kalmışlarken çiçeklerin mekanlara etkisi göz ardı edilemez. Çiçek kullanımı ile iç dekorasyona çok iyi bir hareketlilik katılabilmektedir. Aynı zamanda doğadan esintileri odaya getirebilmekteyiz.

İç dekorasyon için çiçek seçimlerimiz genellikle yeşil bitkiler olmaktadır çünkü bunların bakımları da kolaydır. Doğal bitkiler daha sık tercih edilir.

Bitkilerin tabanları ise mutlaka odanın iç dekorasyon bütünüyle uyumlu olarak kullanılmaktadır. Gövdeleri ile odaya hareket getirilir.

Tasarımda çiçek kullanıyorsak özellikle odanın en güzel ve dikkat çekici yerine bunları koymaktayız. Bu şekilde dekorasyonun ve odanın çekiciliğini arttırabiliriz.

 

Orkidenin Zarif Etkisi!

 

İç dekorasyon çalışmalarımızda yeşil bitkilere öncelik veriyoruz ancak hangi bitkiyi kullanacağımız tabiki müşterimizin kimliğine ve zevklerine bağlıdır. Tasarım amaçlı bitki kullanımında orkideler de sıklıkla tercih edilen bitkiler arasında yer almaktadır.

 

Ankara iç mimar ev dekorasyon firması olarak orkidenin bir odaya katacağı zarifliği ve şıklığı göz ardı etmiyoruz. Bu nedenle sıkça ofislerde dahil olmak üzere orkidelere tasarımlarımızda yer veriyoruz. Ayrıca lilyum çiçeği de mekana en çok yakışan çiçeklerden biri olduğu için yine en popüler çiçek seçimleri arasında bulunuyor.

Bulunduğunuz ve vakit geçirdiğiniz mekanların atmosferi çiçek kullanımı ile çok daha büyüleyici bir hale geliyor. Ferahlık, doğadan detaylar ve çekici bir görünüm sizin de enerjinizi yükseltiyor. Ankara’da iç mimarlık ofisi arayışınız bulunuyorsa Move İç Mimarlık Bürosu size bu konuda her türlü yardımcı olacaktır. İhtiyacınız halinde iletişime geçebilir, hayalinizdeki mekana kısa sürede kavuşabilirsiniz.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.