Son Moda Çağdaş Kompozisyonlar Mutfak Oturma Odasını Birleştiriyor!

  • Anasayfa
  • /
  • Son Moda Çağdaş Kompozisyonlar Mutfak Oturma Odasını Birleştiriyor!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Son Moda Çağdaş Kompozisyonlar Mutfak Oturma Odasını Birleştiriyor!

 

Oturma odası tasarımları günümüzde artık mutfakla birleşme noktasına evrildi. Hem bireysel oturma odasına hem de birçok yenilik ve yaratıcı özgürlük vaat eden mutfak kompozisyonlarına sıkça rastlıyoruz.

Yine de bu güzel modern yaratıkların çoğu birbirini tamamlayamıyor ve birbiri için birbirinden ödün vermeniz gereken bir konumdasınız! Ancak Scavolini, LiberaMente oturma odası ve mutfak ortamlarının tanıtımıyla artık böyle bir tasarım sıkıntısına maruz kalmamanızı sağlar. Oturma odasının tarzını, tasarımını ve yaratıcı rahatlığını modaya uygun, modern bir mutfağa devam ettiren bu güzel kompozisyonlar, çağdaş kent evi için mükemmeldir.

Fikir, ev sahibine, birbirlerinin doğal bir uzantısı gibi görünen bir yaşam alanı ve mutfak ve havadar bir tutarlı birim sunmaktır. Her iki alandaki ortak yüzeyler, malzemeler ve özellikler ailenizin mutfağı hemen yaşam alanı kadar konforlu, davetkar bir sosyal merkez olarak görmesini sağlar. Ancak, bu şık kompozisyonlar şık, yerden kazandıran özellikler, son teknoloji tasarımlardan ve mevcut alanın maksimize edilmesine odaklanan bir tasarım felsefesinden ödün vermez. Minimalizm, LiberaMente'de doğal bir kaliteye benziyor ve seçenekler tamamen sınırsız.

Açık rafların ve kapalı dolapların dengeli bir karışımı, oturma odasında farklı LiberaMente stilini oluştururken, mutfak dolapları kapalı birimlere yönelme eğilimindedir. Zarif geometrik tasarımlar, renkli vurgu ekleri ve işlevsel çözümler mutfağın pratiklik ve estetiğin akıllı bir karışımı olmasını sağlar. Engelsiz mekanlar yaratan özel olarak tasarlanmış sistemler sayesinde, bu muhteşem oturma odası ve mutfak ortamları herkese neşeyle hoş geldiniz!

OTURMA ODASI TASARIMLARI İLE DOĞRU KOMPOZİSYONU YAKALAMAK

Oturma odası tasarımları günümüzde çok fazla sayıda alternatif içermektedir. Tüm bu oturma odası alternatifleri içerisinde en doğru seçeneği seçmek için Move Mimarlık’a danışın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.