Son Bahardan İlham Alan Tasarım Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Son Bahardan İlham Alan Tasarım Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Son Bahardan İlham Alan Tasarım Fikirleri

Yeni Yıl'dan daha çok sevdiğimiz yılın bir zaman dilimi varsa, hiç şüphesiz bu sonbahar haftalarıdır. Bu, yapılacak işleri yapmak ve birçok parti ve akşam yemeğine hazırlanmak için hala çok zamanınız olduğu zamandır. Evinizi yeniden dekore etmek, her ne kadar çok hafif olsa bile ve o sonbahar lezzetini vermek için mükemmel bir zaman ve dışarısı soğumaya başladığından dolayı tüm çılgınca aktivitelerin merkezinde, sevimli, davetkar yemek odası tasarımları var!

Seçkin ve özel yemek salonunun hızla kaybolduğu bir dünyada, evlerinde bir tanesine sahip olanlar, gelecek birkaç ay boyunca arkadaşlarına ve ailelerine ev sahipliği yapmayı düşündükleri gibi, o 'sonbahar tadı' ile başlayabilirler. Bugünün yemek odası ilham dozu, bu yılın ikinci yarısından sonra kolayca hayatta kalacak ve gelecek yıllar boyunca size hizmet edecek olan sonbahardan ilham alan ve beslenen alanlardan oluşuyor. Sadece sonbaharın renklerini kucaklamakla ilgili değil. Sonbahara uygun

DOĞANIN DOKUNUŞUYLA TEMPERLENMİŞ MODERN YEMEK ODASI TASARIMLARI

Önümüzdeki festival ayları için giyinmek için mevcut yemek odanızda ciddi değişiklikler yapmanız gerekmez. Odadaki modernliği azaltan ve ona daha doğa odaklı bir görünüm veren eklemeleri düşünün. Rattan sandalyeler, bambu panjurlar, iç mekanların yeşilliklerini dışa çıkaran duvar sanatı ya da sıkıntılı bir yüzeye sahip dekor öğeleriyle birlikte yanık portakalın akıllı popları hile yapmalı. Açıkta kalan ahşap kirişler veya zaman içinde iyi eskimiş olan yıpranmış ahşap duvarlar gibi özelliklere sahipseniz, göreviniz daha da kolaylaşır. Yeni bir yemek masası getirmek isteyenler için , kendilerini benzersiz ve davetkâr hisseden ağır ahşap veya canlı buluntularda deneyin .

DETAYLARA DİKKAT

Evet, sonbahardan ilham alan en iyi yemek odalarının çoğu Şükran Günü'nü ve büyük güne giden haftaları kutlamak için tasarlanmış olan odalardır. Turuncu renkli masa gereçleri, masa rayları ve diğer aksesuarlar yılın bu döneminde sonsuza dek popülerdir. Birkaç balkabağına atın, bazı mumlar ve hatta belki de yerel sonbaharda bir yemek yaratın ya da yemek odasındaki şömine manşetini süsleyin ve hemen hemen ayarlayın. Portakalın aşırı sıkılmasından sıkılıyorsanız, lacivert ve cesur metalikleri bu sonbaharda bir atış yapın. Daha modern bir sonbahar merkezli temayla uyurken kafaları çevirmek zorundalar.

ÇAĞDAŞ GÖRÜNÜMÜN ÖTESİNE GEÇMEK

Çağdaş yemek odasının monotonluğu ile sıkıldınız mı? Düşmek, ittifakınızı değiştirmek ve daha şık ve daha heyecan verici bir yemek odası tarzını benimsemek için harika bir zaman. Her şeyden önce yemek odası tasarımına modern rustik yaklaşımı denemenizi öneririz. Bu, şu anda trend grafiğine uyan ve mutfak dünyasında da aynı şekilde popüler olan bir stildir. Daha egzotik bir yemek mekanı arayanlar, Akdeniz tarzına bir şans verebilir. Zengin ve canlılık dolu, bu sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir stil. Çiftlik evi, rustik, Fransız Ülkesi ya da sadece geleneksel düzlük olsun, En klasik dekorasyon stilleri sonbahardan ilham alan görünümle kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

EN İYİ YEMEK ODASI TASARIMLARI NEREDE YAPTIRILIR?

Çağdaş ihtiyaçlara uygun, modern bir mimari kurallara riayet edilerek yapılmış yemek odası tasarımları istiyorsanız mutlaka Move Mimarlık’tan randevu alarak ihtiyaçlarınızı aktarın.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.