Soho Loftun Eşsizliği

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Soho Loftun Eşsizliği

Soho Loftun Eşsizliği

Az eşya ile sade ve aynı zamanda gösterişsiz mekanlar sevenler için loft, son dönemde popüler hale gelen dekorasyon önerileri arasındadır. Move mimarlık ofisimiz, müşterilerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda Soho loft tarzı ev, iş yeri, mağaza ya da dükkan gibi farklı mekanlara uygular. Ankara mimarlık dekorasyon şirketleri içerisinde Move mimarlık ofisimiz her zaman yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeker.

Abartsız Ve Şık Detaylar Sevenler İçin Avantajlı

Ankara iç mimar araştırmasında olanlar için Move mimarlık ofisimizi, loft tarzını en iyi şekilde yansıtan kuruluşlardan bir tanesidir. Loft dekorasyonunda mekanın büyüklüğü ve tavanının yüksek olması önemlidir.

  • Yine aynı şekilde az eşya ile ferah ve etkileyici bir ortam oluşturulması amaçlanır.
  • Soho loft tasarımlar genellikle minimalisttir. Küçük parçalar ile etkileyici bir görünümün oluşturulması amaçlanır.
  • Çok fazla eşya ya da mobilya sevmeyenler açısından Soho loft tasarımlar kısa süre içerisinde popüler hale gelmeye başlamış durumdadır.

Abartısız ve şık parçalar ile bu tür mekanlarda sade bir görünümün oluşturulması amaçlanır. Evler dışında iş yerleri ya da kurumsal firmalar için de loft tarzı kullanıma uygundur.

Sade Ve Gösterişsiz Mekanlar Oluşturulmasına Yardımcı

Gösterişli ve iddialı mekanlara ilgi duymayanlar için loft tarzı yakın zaman içerisinde çok fazla tercih edilmeye başlamış durumdadır. İç mimarlık ofisleri Ankara ve Move mimarlık şirketimiz müşterilerin beklentileri doğrultusunda farklı loft dekorasyon seçenekleri hazırlar.  

  • Abartısız şık detaylar kullanıldığı için dekorasyon herkesin beğenisine hitap eder.
  • Evin tüm bölümlerinde uygulanabilen loft tarz, minimalist dokunuşlar ile mekanın ferah görünmesine yardımcı olur.
  • Sade, şık ve ancak gösterişli mekanları sevenler açısından avantajlıdır.
  • Move mimarlık olarak loft tarzı uygularken sade ancak dikkat çekici tasarımlar aksesuarlardan yararlanmaya özen gösteriyoruz.
  1. yy’ın trendi olarak gösterilen Soho loft tarzı, iş yerlerinde de rahat bir şekilde kullanıma uygundur. Belirtilen dekorasyonda kullanılan mobilyalar genellikle rahat ve konforlu olarak seçilir. Mekanın büyüklüğüne göre tercih edilen parçaların sayısı değişir. Ancak genellikle az eşya ile sade bir görünüm yaratılır.

23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.