Sinpaş Altın Oranda Komşularınızın Hepsi Move İç Mimarlık Ailesinden

  • Anasayfa
  • /
  • Sinpaş Altın Oranda Komşularınızın Hepsi Move İç Mimarlık Ailesinden
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Sinpaş Altın Oranda Komşularınızın Hepsi Move İç Mimarlık Ailesinden

Sinpaş Altın Oranda Komşularınızın Hepsi Move İç Mimarlık Ailesinden

Sinpaş Altın Oran, Ankara’nın en büyük konut ve iş yeri projelerinden bir tanesidir. 2.647 tane konuttan oluşan bu projede pek çok ofis de bulunmaktadır. Move İç Mimarlık olarak bizim de ofislerimiz Sinpaş Altın Oran’da yer almaktadır.

Sinpaş Altın Oran, 1+1’den başlayarak 6,5+1’e kadar uzanan büyüklükleri ile binlerce daireye sahip olan epey büyük bir projedir. Proje içerisinde dubleks konutlar da yer almaktadır. Tabii bu kadar büyük bir projede elbette yalnızca daireler ya da iş yerleri bulunmamaktadır.

Sinpaş Altın Oran’da biyolojik gölet ve adalar, alışveriş alanları, mağazalar, spor salonları, kayak pisti, çocuk parkları gibi pek çok sosyal alan bulunmaktadır. Yani aslında burayı bir site gibi değil de farklı bir şehir gibi de düşünebilirsiniz. Göl ve orman manzaraları daireler, Ankara’daki diğer tüm projelere göre daha farklı ve modern bir görselliğe sahiptir.

Move İç Mimarlık Ofisleri

Move İç Mimarlık olarak bizler de Sinpaş Altın Oran’daki ofislerimizde hizmet vermekteyiz. Sinpaş Altın Oran’dan konut satın alarak siz de bizlere komşu olabilirsiniz.

Projeden genel olarak bahsedecek olursak kocaman bir arsa üzerinde kurulu olan projenin, Ankara’nın beton yığınlığından uzaklaşmak isteyenler için en mantıklı projelerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten proje, direkt farklı bir şehir gibidir. Zira proje içerisinde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kuru temizleme, kuaför, market, alışveriş merkezi, SPA, oyun parkları, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, fitness, masa tenisi… Bir yaşam alanından ne bekliyorsanız çok daha fazlasını Sinpaş Altın Oran’da bulabilirsiniz. Projeyi yerinde incelemek için Move İç Mimarlık ofislerimizi ziyaret edebilir, böylelikle genel olarak Sinpaş Altın Oran hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.