Şimdi Trend: Rattan Mobilya

  • Anasayfa
  • /
  • Şimdi Trend: Rattan Mobilya
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Şimdi Trend: Rattan Mobilya

ŞİMDİ TREND: RATTAN MOBİLYA

İç mekan tasarımları içine artık dış mekan ürünleri de dahil olmaya başladı. Rattan sadece bunun örneklerinden bir tanesi. Rattan artık sadece dış mekan mobilyaları için değil içerisi için de kullanılıyor. Bu materyali büyükannenin eviyle ilişkilendirebilirsin, ama rattan mobilya bir an yaşıyor . Ve biz bunun için buradayız. Çok yönlü, dayanıklı ve hemen hemen her odayı bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Daha derine dalmadan önce, rattan hakkında netleşelim. Hasır ile aynı değil. Hasır, bir dokuma türüdür, rattan, gerçek malzemenin kendisine, esnek, lifli bir bitkiye karşılık gelir. Esnek yapıları uzun süredir mobilya yapmak için kullandık çünkü hem hafif hem de dayanıklı. Bugün, tüm rattan tarzı mobilyalar gerçek rattan kullanmıyor - ama onu affedeceğiz, çünkü sentetik rattanın amacı, rattanın büyüdüğü doğal ortamı korumak.

Estetik bir yumruk sunan, ancak mekanınıza bir ton görsel ağırlık katmayan mobilyalar arıyorsanız, rattan tam size göre. Bir odanın tonunu ayarlamak için rattan mobilyaları kullanabileceğiniz çeşitli yöntemlerden bazılarına göz atalım.

İÇ MEKAN TASARIMLARI İÇİN FARKLI DOKUNUŞ

YATAK ODASINDA RATTAN MOBİLYA

Söylediğimiz gibi, rattan çok yönlü. Bu yüzden, yatak odasındaki herhangi bir yerde, başlıktan vurgu sandalyesine ve masaya kadar kullanabilirsiniz. İşte bu materyali evinizdeki herhangi bir yatak odasına dahil etmenin bazı farklı yolları.

OTURMA ODASINDA RATTAN MOBİLYA

Belki de yaşam alanınızda takip ettiğiniz belli bir tarza sahip olan bir insansınız. Veya belki de gelenekselden, yüzyılın ortasına kadar eklektik etkilerden etkilenen türden bir insansınız. Her iki durumda da, rattan size hizmet edebilir. Eski kökleri ve doğal hissi nedeniyle çok çeşitli yaşam alanlarında çalışır.

YEMEK ODASINDA RATTAN MOBİLYA

Yemek odası tasarımı için ilginç bir alandır. Hem yapılandırılmış hem de rahat hissetmesini istersiniz. Zarif, çok dilli bir ekstravaganza servis edebileceğiniz veya spagetti gibi daha lezzetli bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Rattan her iki ortamda da çalışır - ve aradaki her yerde. Dikkatli bir şekilde dokunmuş, yontulmuş hissi zarif ancak doğal lifleri rahatlık hissi katmanıza yardımcı olabilir. Yemek odanızın havasız hissetmeden çarpıcı bir açıklama yapmasını istediğinizde, bu malzeme size sunabilir.

İÇ MEKAN TASARIMLARI KİME YAPTIRILIR?

İç mekan tasarımları için uzman görüşüne başvurmak isterseniz o mutlaka Move Mimarlık olmalıdır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.