Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersin

  • Anasayfa
  • /
  • Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersin
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersin

Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersin?

Salonu bahar karşılayan renklerle canlandırmaya ne dersin? Bahar konseptli dekorasyonlar evine renk getirmek isteyenler için ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Profesyonel iç mimarlık hizmetleri ile evinizin havasını değiştirecek baharı karşılayan renklerden faydalanabilirsiniz. Soft renklerden faydalanılan bu konseptte genellikle açık tonlar tercih ediliyor. Doğal mobilya ve kumaşlara yönelimin arttığı bu tarzda genellikle keten ve pamuklu kumaşlar tercih ediliyor. Su yeşili en dikkat çeken ve beğenilen renklerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Bununla birlikte açık mavi ve tonları da en iç açıcı seçeneklerden birisidir. Pudra pembesi ise kullanıldığı alanlarda canlılığı artıran seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yumuşak Ama Sofistike Renkler

Bahar ve yaza en çok yakışan yumuşak renkler birçok stilde kullanılıyor. Doğanın uyanışının bir nevi simgesi olan bu renkler sofistike dekorasyonlarında anahtar parçalarını oluşturuyor. Bu renkler tercih edilirken mutlaka evin aydınlatmasına dikkat etmek gerekiyor. Doğal ışık miktarı soft renklerin kendini göstermesi üzerinde oldukça etkili bir unsur olarak ön plana çıkıyor. Buna ek olarak eşyalarda kullanılan soft renkler ile duvarların uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Duvarda soft renkler tercih edildiği vakit ise eşyalarda açık tonlarda beyaza yakın renklerin tercih edilmesi öneriliyor. Bu noktada en doğru dekorasyon için profesyonel bir iç mimarlık hizmeti almak gerekiyor.

Bahar Çiçeklerini Anımsatan Pembe Tonlar

Baharın enerjik atmosferini yakalamak için en çok tercih edilen renklerden birisi de pembedir. Enerjisinden faydalanarak yaşam alanında gün boyu pozitif hissedebileceğiniz pembe birçok şekilde tercih edilebiliyor. Perdelerde pembe kullanımı odayı çok daha canlı yapan alternatifler arasındadır. Pembe sadece sevimli ve soft dekorasyonun rengi olmayıp siyahla birlikte elegant ve canlı bir görünüm oluşturabilmektedir. Bunun yanında heyecan uyandıran bir uyum arayanlar ise pembe ve kırmızının birlikteliğinden faydalanabilirler. Gri ise nötr havası ile pembeyle uyumlu olan renklerden birisidir. Kiraz çiçeği, mercan rengi, lavanta pembesi, gül rengi, Fransız gül rengi gibi farklı tonları ile bahar çiçeklerini evinizde hissedebilirsiniz. Siz de iç mimarlık ofisimiz ile irtibata geçerek profesyonel mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilir; hayalinizdeki eve kolayca kavuşabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.