Salonlarda Sarı Renkli Koltuk Takımları

  • Anasayfa
  • /
  • Salonlarda Sarı Renkli Koltuk Takımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Salonlarda Sarı Renkli Koltuk Takımları

Salonlarda Sarı Renkli Koltuk Takımları

Renkler dekorasyonun anahtar noktalarından birisidir. İnsan psikolojisi üzerinde farklı etkilerde bulunduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Sarı koltuk takımı modelleri de bu sebepten tercih edildiğinde kullananda bazı duygular uyandıracaktır. Sarı renk canlı ve dinamik olması sebebiyle sık sık tercih edilmektedir. İlham verici ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple çalışma odalarında farklı tonları ile kullanılabilir. Umut verici özelliği sayesinde oturma odasında huzur bulmak için tercih edilebilir. Güneşi ve yaşama sevincini anımsatmakta olan bu rengin seçimi dekorasyon için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

2020 Yılının En Trend Koltuk Seçimleri Sarı Renkler Biliyor muydunuz?

2020 yılı istatistiklerine göre koltuk renk seçiminde en çok sarı renk tercih edilmiştir. Evlerin hemen her noktasında kullanım için ideal olan bir renktir. Sıcak ve soğuk tonları ile hemen her tarz konseptte tercih edilebilmekteler. Sarı koltuk takımı modelleri 2021 yılı için de oldukça trend olacaktır. Hemen her yıl moda olan renklerden birisi olan sarı, ilham verici etkisi ile ferahlık ve huzur katmaktadır. Dekorasyonda kullanılan sarı renk uyum halinde olacak kombinasyonlar ile tercih edilmelidir. Özellikle açık tonlarının tercih edildiği görülmektedir. Bu açık tonlar beyaz ile uyum halinde olacaktır. Toprak tonlarıyla yakaladığı uyum sebebi ile dekorasyonda sık sık kahverengi ve tonlardaki eşyalar ile birlikte dizayn edilmektedir.

Profesyonel İç Mimarlarımız Sizler İçin En İyisini Tasarlıyor

Renkler tercih edildiği eşya ve aksesuarlarla dekorasyonun ayrılmaz bir parçasıdır. Her rengin bir anlamı vardır ve duyguları harekete geçirmektedirler. Sarı mutlu edici bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra mimaride dinamik görümü ile de dikkat çekmektedir. Yeşil ve mavi güven, rahatlık veren etkisi sayesinde çok tercih edilen diğer bir renklerdir. Koyu tonları özellikle yatak odalarında tercih edilmekte olup rahatlatıcı etkisi ile bu mekân için idealdir. Oturma odaları için ise aydınlatmanın güçlü olması halinde koyu tonlarının tercih edilebileceği vurgulanmaktadır.iç mimarlık ofislerinden birisi olan Movemimarlık sektörün parlayan firmalarından birisidir. Siz de sitemizdeki birbirinden yaratıcı projelere göz atarak hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz. Online randevu imkânı ile bizlere ulaşarak en özel tasarımlar için kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.