Salonlarda Orta Çağ Yağmuru!

  • Anasayfa
  • /
  • Salonlarda Orta Çağ Yağmuru!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Salonlarda Orta Çağ Yağmuru!

Salonlarda Orta Çağ Yağmuru!

Ankara’da iç mimar hizmetinde modern ve trend tasarım çizgilerimiz, güvenilirliğimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Firmamız hızla değişen iç tasarım sektöründe tüm yeni gelişmeleri geniş çaplı olarak takip etmektedir. Müşterilerimize her hizmetimizde üst kaliteyi vadediyor ve yenilikçi stilimizden taviz vermiyoruz. Salon tasarımlarında da son moda seçimler ile tasarımlarımızı oluşturmaktayız.

Bej Renginin Hakimiyeti!

Ankara en iyi iç mimar arayışınızda firmamız beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Salon iç dekorasyon tasarımlarımızda son moda trend bej renginin hakimiyeti üzerinedir. Bej renk kullanımı salon tasarımları için çok uygundur. Genellikle bej renk koltuk kullanıldığında renkli ve canlı başka detaylar kullanmak gerekliliği düşünülse de aslında modern projelerde tamamen bej ve onun tonları ile salon dekore edilebilir. Tercihe bağlı olarak yeşil, mavi, kiremit rengi, turuncu, limon sarısı gibi sıcak renkler de tasarımlarda kullanılır. Mobilyalar bej renginde tercih edildiyse perde ve halılarda da bejin diğer tonları bulunabilir. Belirttiğimiz gibi modern salon tasarımlarında bej rengi illa ki canlı renklerle kombine edilmez; bejin değişik tonları, açık tahta rengi, koyu kahverengi ve benzeri tonlar rahatlıkla kullanılabilir. Dilerseniz abajür, avize, yastıklar ve çeşitli küçük aksesuarlarda sıcak canlı tonlar iyi bir seçim olacaktır. Ya da renkli olmasa da ilgi çekici aksesuarlar dekora yerleştirilebilir.

Orta Çağ Stili ile Eşsiz Tasarımlar!

Salon tasarımlarımızda Orta Çağ stili 2018 yılı itibariyle oldukça yaygın şekilde görülebilmektedir. Açık tahta renkler, bej renkler ön planda ve minimalist bir stil hakim! Az eşya ve ferahlık projelerimizde önem kazanmaktadır. Mobilya seçimleri, ışığı en iyi şekilde kullanma ve estetik bütünlük bakımından uzman ekibimiz çok başarılı sonuçlar almaktadır. Eşyalar uyum ve çarpıcı görünüm adına çok uygun biçimde konumlandırılmaktadır. Her türlü detayın en ince ayrıntıya kadar düşünülerek kullanıldığı, özenle değerlendirildiği projelerimizde özgünlük hemen göze çarpmaktadır. İç mimar danışmanlık Ankara için firma arayışınız varsa Move İç Mimarlık Ofisi size en iyisini sunmaktadır. Projelerde içinize sinmeyen hiçbir şeye yer verilmemekte ve her şey hayallerinize uygun biçimde hazırlanmaktadır. Danışmak istediğiniz konular için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.          


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.