Salon Tasarımı İle Baştan Sona Yenilik

  • Anasayfa
  • /
  • Salon Tasarımı İle Baştan Sona Yenilik
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Salon Tasarımı İle Baştan Sona Yenilik

Salon Tasarımı İle Baştan Sona Yenilik

Faaliyetleri ile adından sık sık söz ettiren Move iç mimarlık firması Ankara lüks iç mimarlık tasarımlarıyla yeni bir imaj yeni bir çalışma stili oluşturmuştur. Yaşam alanları ve çalışma alanlarına vakit geçiren bireylerin ortamın yansıtılan ambiyansı sayesinde çok daha huzurlu ve çok daha verimli olabilmesi sağlanmaktadır. Ve mimarlık tasarımlarında görsellik kadar bilimselliğe de önem vermektedir. Gözü çok daha az yoran dinlendirici ve ortamına göre en ideal renklerin ve tasarımların oluşturulması sağlanmaktadır. Ankara'nın önde gelen birçok üst yapı projesinde de imzası olan Move Mimarlık yaşam alanlarındaki en önemli oda olan salon ortamını baştan sona yenilemekte ve ortamda vakit geçirmekten zevk alacağınız bir hale dönüştürmektedir.

Salon Tasarım Önerileri

Ankara lüks iç mimarlık uygulamaları bakımından bir hayli fazla üst yapı projesine sahiptir. Move Mimarlık Ankara'da bulunan birçok üst yapı projesinde farklı tasarımlara imza atmıştır. Koç Kuleleri, Togo kuleleri, Besa kule, Armada kuleleri gibi Ankara'da birçok farklı kulenin iç mimari tasarımları Move mimarlığa emanet edilmiştir. Bu kapsamda faaliyet göstermekte olan Move Mimarlık ne çok farklı salon tasarımı fikirleri sunmaktadır. Ev ortamlarında en çok zamanın geçirildi ortam olan salonlar hem sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilmeniz hem de dinlenebilmeniz için kullanılmaktadır. Salon tasarımları da öncelikle salonu hangi amaçlarla kullanacağını ve hangi isteklerinize hitap etmesi gerektiğine karar vermeniz gerekmektedir. En sevdiğiniz renklerle donatılması için ilginizi çeken renklerin önceden belirlenmesi gerekmektedir. Aydınlık bir salon hem gündüz hem de gece için ciddi manada ferahlatıcı bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Birbirinden farklı tasarım uygulamaları arasından salon tasarım fikirleri edinebilmek için Move iç mimarlık sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Move Iç Mimarlık İmzalı Salonlar

Movie iç mimarlık Ankara lüks iç mimarlık faaliyetlerinin en önemli aktörüdür. Ankara'da imalatı halen sürmekte olan birçok üst yapı projesinde ciddi çalışmaları olan Move Türkiye'nin en yenilikçi ve en modern iç mimarlık firmasıdır. Yaşam alanlarına dokunuşları başarı ile beraber yenilikçi ödülünü kazanmasına da sebep olmuştur. Başta salon olmak üzere yaşam alanlarınıza ki iç mimari tasarımlar da sizlere en farklı ve en renkli ortamları sağlayacak olan firmamız ile görüşmeniz hayalini kurduğunuz ortamları gerçeğe dönüşmesini sağlayacaktır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.