Salon Takımı Mobilya Modelleri

  • Anasayfa
  • /
  • Salon Takımı Mobilya Modelleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Salon Takımı Mobilya Modelleri

Salon Takımı Mobilya Modelleri

Salon takımı denildiğinde akla ilk gelen ürünler daha beyaz renkli ve işlemeli koltuk takımlarıdır. Ancak geçen yıllar içinde mobilya ve dekorasyon konusunda modanın değişmesi ile salon takımları da büyük bir değişime uğradı. Son dönemde salon takımlarında iki ayrı akım söz konusu. Bunlardan ilki eski ile yeniyi birleştiren ve koltukların ayak ve baş kısımlarında işlemeli ahşapların yer aldığı takımlardır. Diğer salon takımları ise eski üretim tarzından tamamen sıyrılmış ve ahşabın olmadığı daha çok siyah ve benzeri renklerin ağırlıkta olduğu koltuk takımlarıdır. Bu iki takım arasındaki temel farklılık ise kullanıcıların evlerinin hangi yapıya daha uygun olduğu noktasındadır.

2021 Yılının En Çok Tercih Edilen Mobilya Takımları

Mobilya takımı denildiğinde akla oturma grupları ve koltuk takımları gelmektedir. Daha çok oturma odalarını süsleyen ve koltuk takımlarına göre daha uyumlu ve kullanışlı olan oturma grupları son yıllarda giderek daha rahat ve geniş olmaya başladılar. Salonları süsleyen koltuk takımları ise özellikle son yılların 2 ayrı mobilya akımı olan doğallık ve siyahlıktan büyük ölçüde etkilendiler. Ve en çok tercih edilen mobilyalar denildiğinde de bu iki akımın temsilcileri akla gelmeye başladı. Evinde daha doğal tonlar yakalamak isteyenler için ahşaptan üretilmiş koltuk takımları çok revaçta iken evini daha siyah tonları ile bezemek isteyenler için modern yapı ile bezenmiş koltuk takımları öneriliyor.

Salonda Hangi Tip Mobilya Tercih Edilmelidir

Salon evlerimizde misafirlerimiz ile en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir. Evimizin dışarı dönük yüzü olarak nitelendirebileceğimiz salonların dekorasyonu büyük önem taşımaktadır. Bu noktada salonumuzu dekore ederken ve salonumuz için mobilya seçerken dikkat etmemiz gereken ilk nokta evin geri kalanı ile uyumluluktur. Özellikle mutfakta kullandığımız mobilyalarda doğal tonlar hakim ise tercih edilecek koltuk takımı ve salon mobilyalarında da aynı doğal tonlar yakalanmalıdır. Siz de evinizi dekore etmek istiyorsanız Movemimarlık internet sitemiz üzerinden veya direkt olarak şubemize gelerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online randevu iç mimarlık hizmetimizden yararlanarak herhangi bir zaman kaybı yaşamadan uzman personelimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.