Romantik Kış Geceleri İçin Tasarlanmış Harika Şömine Fikirler

  • Anasayfa
  • /
  • Romantik Kış Geceleri İçin Tasarlanmış Harika Şömine Fikirler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Romantik Kış Geceleri İçin Tasarlanmış Harika  Şömine Fikirler

 

Güzel bir şömine genellikle büyük ölçüde oturma odasına ve dış mekana bırakılan bir yapı olarak görülmektedir. Çağdaş yatak odasına hoş bir şömine eklemek, hızla popülerlik kazanan bir tasarım stratejisidir. Durum böyleyken, yatak odası şömineleri artık şık ve modern şömine tesisler için daha yaygın hale gelmektedir. Soğuk kış kapınızı çaldığında, tatlı yemek masasına romantizm ve sihir katmanın ateşli ve şık bir şömineye göre daha iyi bir yolu var mı? Etkileyici şömine tasarımları yaratmanın bazı ipuçlarından bahsedeceğiz.

Kalorifer, şömineyi birçok evde sadece estetik bir araca dönüştürmüş olsa da, yine de bir dizi harika zevki beraberinde getiriyor. Yemek odasında şömine cilalı, kentsel odalara rustik ve davetkar havası katıyor olsa da, mekanın cazibesini vurguluyan anlık odak noktasıdır. Yemek odanıza bir şömine eklemek istiyorsanız , bu muhteşem fikirler size bolca ilham verecektir.

SICAK VE RAHAT

Şömineler, son derece inkar edilemez olan göz alıcı bir çekiciliğe sahiptir. Bu onları karlı bir kışa hazırlarken yemek odasına mükemmel bir katkı sağlar. Köşede hafifçe titreyen bir ateş görüntüsü, her odayı canlandırır ve birkaç mum ve çarpıcı kolye ışıklarıyla birleştiğinde, mükemmel romantik ambiyansa sahip olursunuz! Modern şömineler çeşitli tasarımlarda mevcuttur ve yemek odanızın mevcut teması ne olursa olsun, evinizin özel ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan bir ocak vardır.

ÇİFT TARAFLI RAHAT BİR TASARIM!

Kuşkusuz, iki ve üç taraflı şöminelerin burada sergilenen koleksiyonun gösterileri olduğuna şüphe yok. Sebepler, inanılmaz derecede şık ve şık göründükleri gerçeğinin ötesine geçiyor. Bu çağdaş kurulumlar, artan popülaritelerinin anahtarı olan bir dizi fonksiyonel avantaj da getiriyor. Yeni başlayanlar için birden fazla odada şömineler olarak hizmet veriyorlar. Onları klasik bir taş duvarla veya akıllıca yerleştirilmiş bir bölmeyle birleştirin ve açık bir kat planında bireysel alanlar yaratan havalı bölücüler olarak ikiye katlarlar.

Çift taraflı şömineler, küçük yemek ve oturma odası kombinasyonlarında son derece iyi çalışır. Her iki alanı da zarif bir şekilde aydınlatırlar ve süreçte az yer kaplarlar. Yemek odası için iki ayrı şömineye sahipseniz ve oturma odası sizin için işe yaramazsa, bu iki taraflı harikalardan birini alın ve alanınızın camsı bir görünüm ile çözülmesini sağlayın!

MÜKEMMEL BİR ODAK NOKTASI

Bir şömine her zaman odanın geri kalanını tasarlayabileceğiniz harika bir odak noktasıdır. İlginç sanat eserleriyle birleştirin ve canlı ve dinamik olan yemek odanız için anında harika bir zemine sahip olun. Şömineye dikkat çekmenin en iyi yollarından biri, dekorun geri kalanının mümkün olduğunca az tutulmasıdır. Mantele ilginç aksesuarlar eklemek yardımcı olurken, zorunlu değildir.

Şömineyi vurgulamak için özel olarak tasarlanmış özel bir vurgulu duvar odağı kareye yerleştirmenin başka bir harika yoludur. Yeleği koyu renk tonlarda boyamak veya renkli bir çini surround içermek yemek masası şöminesinin görünüşünü vurgulamanın birkaç başka yenilikçi yoludur. Ancak ne yaparsanız yapın, odanın mevcut temasına ve renk düzenine bağlı olduğunuzdan emin olun.

İYİ BİR ŞÖMİNE MANTOSUNA SAHİP OLUN

Tatil mevsimi gerçekten burada ve çoğumuz bayramlara daldık. Bu, şöminenin daha da önem kazandığı yılın bir zamanı. Karmaşık ve uygun şekilde dekore edilmiş bir şömine mantel şenlikli neşenin kendine özgü bir parçasıdır. Birçoğumuz aile fotoğraflarından hoş vazolara ve parlak Noel süslerine kadar her şeyle mantığı güzelce giymeyi seviyoruz. Yemek odası duvarları, eşsiz sanat eserlerini ve muhteşem duvar düzenlemelerini sergilemek için ünlü popüler mekanlardır . Yine de, bu hazineleri resim mükemmel bir görünüm elde etmek için şöminenin üzerine zarif bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

ETKİLEYİCİ ŞÖMİNE TASARIMLARI NEREDE YAPTIRILIR?

Etkileyici şömine tasarımları yaptırmak için engin tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet veren Move Mimarlık’a hemen şimdi ulaşın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.