Rezidans İç Mimarlık Tasarımı Ankara

  • Anasayfa
  • /
  • Rezidans İç Mimarlık Tasarımı Ankara
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Rezidans İç Mimarlık Tasarımı Ankara

Rezidans İç Mimarlık Tasarımı Ankara

Move Mimarlık olarak rezidans iç mimarlık tasarımı Ankara noktasında da müşterilerimize pratik çözümler sunuyoruz. Eskiyen dekorasyonda değişiklik yapmak ya da yeni bir stil kazanmak ufak dokunuşlar ile dahi mümkün oluyor. Kullanılan malzemelerin dokularından desenlerine, renklerinden ebatlarına kadar pek çok kavram bu tasarımda önemli rol oynuyor. Özellikle salon dekorasyonları konukların ağırlandığı bu ortamda özenle tasarlamalıdır. Şayet bireysel bir alan olarak kullanılacaksa elbette ki konforu ön plana çıkarmak gerekiyor. Ancak şık bir dizayn için aydınlık bir görünüm önemli. Bunun için mobilyaları açık renkli tercih ederek bunun yanında mobilya kenarlarında altın rengi kullanılabilir. Nötr renkleri de birbiri ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Tavan ve Zemin Kaplamalarına Özen Gösterilmeli

Rezidans iç mimarlık tasarımı Ankara firması olarak dikkat ettiğimiz hususlar arasında tavan ve zemin kaplamaları geliyor. Rezidans şayet büyükse bu durumda tavan dekorları özenle seçilmeli ve adeta fark yaratılmalı. Aydınlatma seçilen mobilyalar ile uyumlu olmalı. Ayrıca natürel bir görünüm yakalanmak isteniyorsa ortamı aydınlık gösterecek hem de şık bir görünüm sunacak mermer tercih edilmeli. Duvar kaplamaları ve yer zemininde kullanılacak mermer ışığın kırılmasına yardımcı olur ve ortamı ferah gösterir. Ayrıca mermer zarafet sahibi bir malzemedir. Mermer ile uyum sağlayacak olan duvar dekorasyonları da paravan niteliği taşıyan lazer kesimle kesilmiş olan ahşaplardan yapılabilir.

Rezidans Tasarımında Akıllı Çözümler

Kapıların paravan niteliğinde tercih edilmesi de rezidans iç mimarlık tasarımı Ankara için akılcı bir çözüm olacaktır. Kullanım ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilecek olan bu sürgülü kapılar aynı zamanda açıldığında ferah alanların yaratılmasına da yardımcı olacaktır. Yemek masası olarak yuvarlak masaların tercih edilmesi, yine dairesel formda bir avize ile kombin edilmesi şık bir görüntü sunacaktır. Ayrıca rezidans iç mimarlık tasarımı Ankara mutfak bölümünde de akılcı çözümler kullanılmalı. Bu tür yapıların mutfaklarında muhakkak ortada bir bar tezgahı bulunur. Çok amaçlı bir ortam sunan mutfak yemek yemenin yanında konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bir ortama da dönüşür.

Mükemmel dokunuşlar ve göz alıcı bir tasarım için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz..

 

23 51