Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri Önerileri

  • Anasayfa
  • /
  • Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri Önerileri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri Önerileri

Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri Önerileri

Neşeli yemek odaları, çarpıcı banyolar, pastoral renkler, kırmızı vurgular, desenlerin karışımı gibi farklı teknikler ile renkli dekorasyon yapabilirsiniz. Move Mimarlık olarak sizler için renkli ev dekorasyon fikirleri önerileri hazırladık. Renkli iç tasarımlar ile ortama farklı bir hava katabilir ve capcanlı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Desenleri Karıştırın

Renkli ev dekorasyon fikirleri önerileri için desenleri karıştırmak işinizi görebilir. Ustaca kullanılacak olan desenler farklı ve renkli bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Örneğin çiçekli bir 3’lü koltuğun yanında berjerleri çizgili seçerek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca yine koltuklarınızı renkli ve desenli yastıklar ile hareketlendirebilirsiniz. Yine desenli fonlar yardımı ile ortama renk katabilirsiniz. Çiçekli desenlerin yanında son yıllarda geometrik ve ekose desenli olan kumaşlar da çok fazla tercih ediliyor. İskoçya ve Fransız kültürünü yansıtan ekose desen kırlentlerde de kullanılabilir. Ayrıca aydınlatma sistemlerinde de bu desen kullanılabilir. Perdelerde de bu deseni kullanarak ahşap mobilyalar ile kombine edebilirsiniz. Yatak odanızda da ekose bir battaniye kullanarak şık bir tasarım yaratabilirsiniz.

Alışılmışın Dışına Çıkın

Evin girişi dikkat çeken bir alandır. Kapıdan girdiğinizde sizi karşılayan bu alanın da ferah olmasının yanında renkli olması enerjinizi yükseltecektir. Renkli ev dekorasyon fikirleri önerileri arasında parlak aksesuarlar, sarı ışık, çapa yastıkları, turuncu gibi canlı renkler karşılama girişinde kullanılabilir. Ayrıca özellikle mutfak gibi alanlarda vurgu yapması için kırmızı gibi canlı ve dikkat çekici renklerden yararlanılabilir. Örneğin beyaz mutfak dolaplarınız ve zemin varsa, ayrıca mutfak masanız beyazsa kullanacağınız kırmızı sandalyeler ile ortama renk katabilirsiniz. Ayrıca kırmızı yerine pastoral renklerden de tasarım yapabilirsiniz. Pencere önünde oturacağınız koltuklarınızda desen kullanabileceğiniz gibi siyah benekli puflar ile ortama renk katabilirsiniz. Ayrıca canlı bir pembe renkle de ortamın kasvetini dağıtabilirsiniz. Örneğin altın varaklı mobilyalarınız varsa, duvarın birini pembe renge boyayarak farklılık yaratabilirsiniz. Yemek odaklarında konuklarınızı ağırlayacağınız için sandalyelerin kılıflarını farklı renklerden tercih edebilirsiniz.

Move Mimarlık olarak renkli ev dekorasyon fikirleri önerileri vermeye çalıştık. Canlı renklerden oluşan ev dekorasyon çözümleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.