Rahatlık Yaratacak İç Mimari Örnekleri

  • Anasayfa
  • /
  • Rahatlık Yaratacak İç Mimari Örnekleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Rahatlık Yaratacak İç Mimari Örnekleri

Slip örtüleri genellikle kötü bir rap alır ancak gerçekten harika şeylerdir. Mobilyanızın görünümünü mevsimi yansıtacak şekilde değiştirmenin bir yolu olarak kullanılabilirler. Kolayca çıkarılabilen bu kaplamalar, mobilyalarınızı kirleten veya dökülen insanlar hakkında sürekli endişe duymadan sofistike bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kayma kapakları, çocuklar tarafından sıkça kullanılan odalar için idealdir. Beyaz astarlı kanepelerin üstünde rahat, konforlu, kolay ama sofistike bir zerafetin havası var. Bunun gibi pek çok farklı iç mimari örneklerini sizler için derledik.

FARKLI İÇ MİMARİ ÖNERİLERİ

Hasır sepetler

Hasır sepetler, herhangi bir odaya depolama eklemek için ekonomik ve zarif bir yoldur. Sepetler, kitap, mimari ve dekor dergilerini, oyuncakları, havluları ve battaniyeleri bir kaç ad ile saklamak ve görüntülemek için kullanılabilir. Meyve ve sebzelerinizi güzelce görüntülemek ve saklamak için mutfağınızdaki tezgahlara birkaç küçük hasır sepet yerleştirin.

ZATEN DEKORE ETMEK ZORUNDA OLDUĞUNUZ ŞEYİ KULLANIN

Hepimizin elimizde eşyaları var, muhtemelen bir yerlere kutularla doldurulmuş ve onlara ikinci bir bakış atmamışlardır. Evinizin bazı aksesuarlara ihtiyacı var. Mağazada koşmak yerine, sahip olduklarınıza iyi bakın. Ekstra doku ve boyut için bagaj raflarının, çay arabalarının, sandıkların, başucu masalarının ve sehpaların üzerine tepsiler, ahşap, akrilik, metal veya gümüş yerleştirilebilir. Üstlerine mumlar, çerçeveler veya yığın kitaplar yerleştirin. Harika duvar sanatı oluşturmak için plakalar asılabilir. Çocuk kitaplarından gelen sanat kreşlere, çocuk odalarına veya banyolarına çerçevelenip asılabilir. Zaten sahip olduklarınızla yapabileceklerinize hayran kalacaksınız!

MUTFAĞINIZA BİR ASMA KABI TUTUCUSU EKLEYİN

Mutfaklar sıcak ve davetkar olmalı. Vaktimizin çoğunu, yemek hazırlamak, yemek servisi yapmak veya eğlendirmek için olsun olmasın. Asma tencere askısı kullanışlı bir şıklıktır. Mutfaklar sürekli kullanımdalarmış gibi hissetmek içindir ve bir asma kabı kesinlikle böyle hissetmenizi sağlar. Bu kadar harika görünmenin yanı sıra (birçok boyut ve stil mevcut) diğer eşyaların depolanması için aşağıdaki ek dolap alanı boşaltıldı. Nadiren, çok fazla depolama alanından şikayetçi olan biri var.

YEŞİLE GİT

Yaşam alanınıza bitki ekleyin. Küçük ya da büyük, az ya da çok her odaya ekleyin. Bitkiler, alanınıza erişmek ve renk ve doku eklemek için ucuz bir araçtır. Sadece bitkiler güzel değil, çoğu ev havasını temizleyebilir ve nem dengesini sağlayabilir. Kirleticileri emebilir ve zararlı gazları havadan çıkarabilirler. Bu harika yeşillikler olmadan hiçbir ev olmamalı!

İÇ MİMARİ TASARIMLARI İÇİN KİME DANIŞMALIYIM?

İç mimari fikirleri arasından en güzellerini uygulatmak çin tecrübesi oldukça fazla olan Move Mimarlık’a hemen şimdi ulaşın!

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.