Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

  • Anasayfa
  • /
  • Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2020
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

Ev dekorasyonu bazen can sıkıcı olabiliyor. Bu durum üzerinde evin şekli, büyüklüğü, camların büyüklüğü, tavan yüksekliği vb. durumlar etkili oluyor. Sizler için pratik ev dekorasyon fikirleri 2020 hazırladık. Bu tüyolardan yararlanarak pratik bir şekilde konforlu bir eve sahip olabilir ve kendinize mükemmel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Küçük dokunuşlar ile harikalar yarattığınızda sizler de bu işin çok eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

Yaratıcı Fikirler Düşünün ve Hemen Harekete Geçin

Pratik ev dekorasyon fikirleri 2020 arasında bir çaydanlık vazo yapma fikri enteresan gelebilir. Eski ve kullanmadığınız bir çaydanlığınız varsa içine bitki yerleştirebilirsiniz. Özellikle rustik, vintage ve seramik gibi farklı çaydanlıklarınız varsa çok bir görünüm yakalayacaksınız. Diğer bir fikir ise perdelere halat geçirmektir. Özellikle korniş kullanmıyorsanız ve ahşap bir perde tutma aparatınız varsa özellikle kıyı ve sahil havası bu şekilde yaratılabilir. Halat son yıllarda evlerde ayrıca avize, ayna asıcı, raf tutucu gibi farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Elips, yuvarlak ya da farklı geometrik şekle sahip aynalarınız varsa duvara sabitlemek için yine halatlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca fon perdelerinizi bağlamak ve duvara yaslamak için de yine halat imdadınıza yetişecektir. Yine bu yıl dekorasyon fikirleri arasında kafes kullanımı geliyor. Ahşap ya da tel malzemeden imal edilen bu kafesleri askılık olarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanında ışıklar ile süsleyerek fotoğraflarınızı mandal yardımı ile tutturabilirsiniz.

İlginç Ögelerden Yararlanın

Dekorasyon sınırsız ve sonsuz bir kavramdır. Sadece hayal gücü ile sınırlanabilir. Pratik bir dekorasyon yapmak için yeni fikirler keşfetmek işi kolay kılacaktır. Pratik ev dekorasyon fikirleri 2020 arasında ahşap malzemelerin de ön plana çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Örneğin havlu asmak için bir merdivenden yararlanmak banyonuza farklı bir hava katacaktır. Oturma odanızda bulunan dergileri sıralamak için dahi merdiven kullanabilirsiniz. Bu merdivenler az yer kaplamasına karşın büyük depolama alanları anlamına da gelmektedir. Bunun yanında hasır da kullanılacak olan malzemeler arasında. Evin pratik bir şekilde havasını değiştirmek için hasır sepetlerden, tepsiler ve minimal hasır parçalardan yararlanabilirsiniz.

Pratik ve şık bir tasarım çözümleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz..

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.