Perakende Mağazacılık Dekorasyonu

  • Anasayfa
  • /
  • Perakende Mağazacılık Dekorasyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Perakende Mağazacılık Dekorasyonu

Perakende Mağazacılık Dekorasyonu

İç mimar danışman Ankara arayışındaysanız Move Mimarlık perakende mağazacılık konusunda tecrübeli bir firmadır. Pek çok mağaza, tasarımlarını bu firmaya yaptırmaktadır. Mağaza tasarımı gerek satış gerek ise pazarlama açısından işverenler için önemli bir ölçüttür. Gittiğiniz mağaza ne kadar lüks bir dekorasyona sahipse alacağınız ürün kalitesinin o kadar arttığı düşünülmektedir. O nedenle mağaza dekorasyonu önemsenmesi gereken bir durumdur. İşi bilen, teknik bilgileri en iyi şekilde kullanan, müşteri odaklı çalışan Move Mimarlık sayesinde mükemmel mağazalar tasarlatabilirsiniz.

Perakende Mağazacılık Dekorasyonunda Önemli Olan Detaylar

Ankara iç mimar dekorasyon firmaları arasında başarılı bir yere sahip olan Move Mimarlık, perakende mağazacılık tasarımları konusunda oldukça başarılıdır. Süpermarketlerden yapı marketlere, ayakkabıcılardan mobilya mağazalarına kadar pek çok işveren tasarımlarına önem vermek durumundadır. Bir ayakkabı mağazasına girdiğiniz zaman aradığınızı hemen bulabilmek istersiniz. En basitinden topuklu ayakkabılar ile spor ayakkabılar birbirinden ayrı reyonlarda olmalıdır. Bu sayede alıcılar aradıklarını hemen bulabilir. Sadece gösterilen malların değil, depoda stok olan malların da düzenli bir şekilde durması önemlidir. O nedenle tasarım yapılırken ürünlerin boyutları, sayıları mutlaka bilinmelidir.

Söz konusu bir mağaza olduğunda önemli olan ilk durum ışıklandırmadır. Çünkü malların en iyi şekilde sergilenmesini sağlayan unsur ışıktır. Karanlık, gölgelerin olduğu ya da sarı ışıklı alanlarda ürün özelliğini tam olarak yansıtamaz. Alanın büyük ve ferah olması gerekir. Eğer ki dar bir dükkan mağazaya çevrilecekse aynalar ya da açık renkli duvar kağıtları ile desteklenmeli, büyütülmelidir. Mağazaların ses sistemleri olmalıdır. Bu sistemler sayesinde anonslar en iyi şekilde yapılmalıdır. Bir yandan eğer ki mobilya mağazası tasarlanacaksa o zaman mobilyalar için belirli bölmeler oluşturulmalı, bu bölmelerde en iyi ev dekorasyon tasarımları sergilenmelidir.

Ankara iç mimar ofisleri sayısı her geçen gün artsa da piyasada adını duyurmayı başarmış olan Move Mimarlık kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle daha önceki tasarım portföyleri sayesinde kişilere fikir verebiliyor, onları yönlendiriyor. Mağazacılık sektöründe tasarımların ne kadar önemli olduğu bildiği için tasarım konusunda değişik fikirler ile müşterilerini etkilemeyi başarıyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.