Pentone Rengi Living Coral

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Pentone Rengi Living Coral

Pentone Rengi LivingCoral

Pentone rengi livingcoral renkler ruh halini en çok etkileyen unsurlardan birisi. Renk uyumlarına hakim olmak ve etkilerini bilmek dekorasyonda anahtar noktalardan birisidir. İç mimarlık ofisleri bu gibi alanlarda profesyonel bilgilere sahip olarak hayalinizdeki ev için en ideal renkleri seçmenize ve kombinlemenize yardımcı olabilir. Dekorasyonda fark yaratmanın yollarından birisi de kuşkusuz renk seçimi ve kullanımıdır. Uluslararası bir renk otoritesi olan PantoneColor ise her yıl en trend rengi paylaşmaktadır. Pantone’in paylaştığı renklerden birisi olan LivingCoral, yapısı ile hemen herkesin beğenisini kazanıyor. İnsanda pozitif duygular uyandıran bu renk pembemsi bir tona sahip. Soft bir renk olan LivingCoral birçok dekorasyonda beğenilen bir renk olarak tercih ediliyor. Bazen tüm duvarlarda bazen ise tek bir duvarda tercih edilerek ayrıcalıklı bir görünüm yaratılıyor.

LivingCoral Her Yaştan ve Cinsiyette Kesime Uygundur

LivingCoral pastel renkler ile uyum halinde olan tonlardan birisidir. Beyaz ve bej gibi renklere sahip oturma grupları ile birlikte kullanılarak huzur veren bir görünüm yakalamanıza yardımcı olabilir. Her yaşa hitap ediyor olması sebebiyle gerek genç odaları gerekse oturma grupları için ideal tonlardan birisidir. Aynı zamanda oldukça sade ve minimal eşyaları dekore etmede fark yaratan renklerdendir. Mercan tonlarının enerji veren gücünden faydalanabileceğiniz LivingCoral aynı zamanda zıt renkler ile de kullanılmaktadır. Mavi tonları ile uyumlu halde kullanılırken oldukça pozitif bir yaşam alanı elde edilmektedir. Siz de LivingCoral’ınhayalinizdeki gibi dekore edildiği yaşam alanları için iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Pentone Yılın Rengi

2019 yılından beri oldukça trend olan LivingCoral tüm duvarlarda, tek duvar olarak ya da koltuk ve çeşitli mobilyalarda tercih ediliyor. Bazense küçük ayrıntılar üzerinde tercih edilerek hoş dekoratif görünümler elde ediliyor. Oldukça ilham verici olan bu renk Pentone tarafından 2019 yılında yılın rengi olarak seçilmiştir. 2021 yılında ise 2 adet seçim yapan Pantone oldukça dikkat çekici renkler belirledi. Ultimate Gray ve Illuminating isimli bu renkler soğuk tonları ile oldukça dikkat çekiyor. Gri ve sarının tonları olan iki renkte kendi içerisinde zorlukların üstesinden gelmeyi ve umudu barındırıyor. Siz de hayalinizdeki dekorasyon için iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.