Pembe Kanepeler ile Feminen Salon Dekorasyonları

  • Anasayfa
  • /
  • Pembe Kanepeler ile Feminen Salon Dekorasyonları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Pembe Kanepeler ile Feminen Salon Dekorasyonları

Pembe Kanepeler ile Feminen Salon Dekorasyonları

Bazı renkler çeşitli tarzları yansıtmak için oldukça yatkındır. Pembe salon dekorasyonu feminen bir tarz yakalamak için oldukça ideal bir seçimdir. Gri ise sert çizgiler ile yapılan mobilyalar ve aksesuarlar eşliğinde maskülen bir görünüm verebilir. Tüm bu ayrımın yapılabilmesi için dekorasyonda kullanılan eşya ve aksesuarların özenle seçilmesi gerekir. Pembenin çok sayıda tonu bulunmaktadır. Fuşya ile birbirinden canlı temaları yansıtabilirken; pudra pembesi ile daha dingin bir atmosfere ulaşılabilir. Özellikle bej tonlarında bir oturma grubu için pembe minderler tercih edilmesi dekorasyonda bu rengi ön plana çıkarmaktadır. Direkt koltuklarda pembe seçilebileceği gibi bazı kişiler tekli koltuklarını pembe tercih ederek farklı bir görünüm yakalamaktalar.

Pembe Salon Dekorasyonu

Pembe renk canlı bir dekorasyon isteyenler için doğru bir renk seçimi olabilir. Sevgiyi yansıtması ile kullanıldığı odada kişiyi mutlu edici bir etkiye sahip olduğu uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Salonda kullanılacak pembe parçalar asil ve ağır mobilya seçimleri yapmanıza engel değildir. Pembe çeşitli tonları yanında mobilyada tercih edilecek kumaş çeşitleri ağır bir tasarım olmasını sağlayabilir. Yine pembenin canlı bir renk olması minimal tasarımların oluşturulmasına engel değildir. Pembenin özellikle açık tonları beyaz renk ile uyum içerisindedir. Bunun yanında pembe salon dekorasyonu yapılırken arzu edilirse geleneksel motifler tercih edilebilmektedir. Hemen her tarz ile uyum halinde olabilecek bu renkle işinde uzman bir iç mimar sayesinde dilediğiniz tarzda, başarılı bir dekorasyon yakalamak mümkün.

Pembe Koltuk ve Pembe Kanepe Modelleri

Pembe renkler hemen her çeşit koltuk modeli için kullanılabilmektedir. Futon tipi koltuklarda özellikle tercih edilen bu renge, günümüzde de tercih edilenlerden birisi olan modüler koltuklarda da sık rastlanmaktadır.TrackArm koltuklar ne kadar sert olsa da pembe renk ile birleşimi kimi ev sahipleri tarafından çok beğenilmektedir. Endüstriyel tarzın ön planda olduğu günümüzde modern çizgilere sahip koltuklar tercih edilmektedir. Minimal ve çağdaş çizgilerin yanında retro görünümleri sevenler içinde profesyonel tasarımlar yapmaktayız. Movemimarlık olarak iç mimar danışmanlık hizmetlerimiz ile sizi hayalinizdeki dekorasyonla buluşturmaktayız.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.