Pasifik Esintisiyle Yola Devam!

  • Anasayfa
  • /
  • Pasifik Esintisiyle Yola Devam!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Pasifik Esintisiyle Yola Devam!

Pasifik Esintisiyle Yola Devam!

İç mimari, yaşam alanlarının isteklere ve hayal gücüne göre işlevsel bir şekilde tasarlanmasıdır.  Mobilya ,duvar kağıtları ve perdelerin renkleri iç tasarımda öne çıkar. Renklerin dili hakkında sağlam bilgiye sahip Ankara mimarlık dekorasyon ve tasarım konusunda özgün hizmetler sunar.

İç ve  Dış Mekan Tasarımında Mavinin Yeri

En çok kullanılan renklerden biri olan mavi, özellikle kafelerde ve restoranlarda pasifik etkisi yaratarak müşterilerin huzurlu olmasını destekler.  Temiz, ferah ve yatıştırıcı bir görünüm elde edilmesini sağlar. İşyeri tasarımında eşya seçimleri de son derece mühimdir. Seçilen renkle uyum sağlayan objeler tercih edilir.  Genellikle hasır sandalyeler ve hasır masalar mavi tonu ile muhteşem bir uyum yakalar. Duvar boyasında ise gri renk ile bütünlük sağlanır.  Mavi, iç mekanı daha büyük gösterme noktasında da tercih edilen renklerden biri. Meditasyon salonları içinde oldukça ideal bir renktir. Profesyonel iç mimar Ankara bölgesinde uzman ve profesyonel kadrosu ile iş yerinize en uygun tasarımı sunar. Move Mimarlık ofisi ile görüşme sağladıktan sonra iş yerinizi, ofisinizi ya da evinizi en iyi şekilde tasarlamak adına randevu alabilirsiniz.

İş Yeri Tasarımında Tercih Edilen Renk

Mavi huzurun simgesi olarak bilinir. Denizi çağrıştıran renk, özel bir dizayn ile iş yerinizi çok daha fazla dikkat çekici hale getirir. Tasarım yapılmadan önce mekanın kullanılabilir alan yapısını çoğaltmak adına plan çizilir. Çizilen planlar müşteriler ile paylaşılır. Son olarak uygulama aşamasına geçilmeden önce küçük detaylar hesaplanır. İş yeri tasarımlarında özellikle kafe ve restoranlarda masaların nasıl konumlanacağı, kasanın nerede yer alması gerektiğinden tutun renklerin seçimine kadar pek çok detay var. Renk tercihi açık maviden yana kullanıldığında iç mekanı olduğundan daha büyük göstermek mümkün. Bu renkle uyum sağlayacak toprak tonları da iç mekanda kullanılarak akış gerçekleşir.  iç mimarlık ofisleri en uygun tasarımları renk bütünlüğü oluşturup ekonomik kullanım alanı yaratarak sunuyor. Duvar kağıtları, ahşap malzemeler ve cam malzemeler de iş yeri kimliğine uygun bir şekilde seçiliyor.    


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.