Panora Avm 40 Millionı Beklerken Move İç Mimarlığın Tasarımını Merak Ediyor

  • Anasayfa
  • /
  • Panora Avm 40 Millionı Beklerken Move İç Mimarlığın Tasarımını Merak Ediyor
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Panora Avm 40 Millionı Beklerken Move İç Mimarlığın Tasarımını Merak Ediyor

 Panora Avm 40 Millionı Beklerken Move İç Mimarlığın Tasarımını Merak Ediyor

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan şehrin en büyük ve popüler alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kısa bir süre önce Türkiye’de mağaza açmaya başlayan güneş gözlüğü markası 40 Million da, yakın zamanda Panora alışveriş ve yaşam merkezinde yer alacak mağazalardan bir tanesidir.

40 Million dünya çapında çok fazla tercih edilen en kaliteli güneş gözlüğü markalarından bir tanesidir ve mağazalarının tasarımına çok büyük bir önem vermektedir. Panora AVM’de açacakları mağaza için bizlere ulaşan 40 Million, tasarım konusunda isteklerini dile getirerek biz Move İç Mimarlığa mağazalarının tasarımını teslim etmiştir.

40 Million Mağazalarına Move İç Mimarlık Dokunuşları

Move İç Mimarlık olarak açıldığımız tarihten beri her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutan ve müşteri taleplerine göre çalışan bir şirket olduk. Bu durum projelerimize yansıdığı için de her zaman en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. 40 Million da bizi seçerek bu durumun ne kadar gerçek olduğunu bir kere daha göstermiştir.

Panora alışveriş ve yaşam merkezinde açılacak olan mağazaları için bize danışan 40 Million için ilk olarak bir plan çizerek nasıl bir çalışma yapacağımızdan bahsettik. Tabii burada kendilerinin görüşlerini de aldık.

Gözlük mağazası olduğu için tasarımda ilk dikkat çeken şey aydınlatma olmaktadır. Çünkü güzel ve başarılı bir aydınlatma olmazsa, gözlük almaya gelen müşteriler için yanıltıcı bir ortam olacaktır. Biz de bu durumu ön planda tutarak önceliği aydınlatma ve genel bütünlüğün bozulmamasına verdik. Böylece ortaya çok başarılı bir tasarım çıktı.

40 Million markasına tekrardan bizi seçtiği için teşekkür ederiz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.