Oran İç Mimar ve İç Mekan Tasarımları

 • Anasayfa
 • /
 • Oran İç Mimar ve İç Mekan Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Oran İç Mimar ve İç Mekan Tasarımları

Oran Çankaya İç Mimarlık Ofisleri

Oran iç mimar ev ve ofis tasarımları sayesinde yaşam ve iş alanlarının karakterleri; konfor ve estetikle birleşmektedir. Mimari de her alanda olduğu gibi teknoloji ve moda anlayışı ile değişmekte, gelişmektedir. Yaşayan kişilerin ruhunu ve kimliğini taşıyan tasarımlar evlerde olduğu kadar ofis ve iş yerleri için de oldukça önemlidir. Özellikle ofislerde ya da iş alanlarında müşterilerin ağırlandığı ve ilk izlenimin sağlandığı iç mekanların tasarımı, şirketi de yansıtmaktadır. Bu anlayışın günümüzde gittikçe benimsenmesi sayesinde de iç mimariye olan talep artış göstermiştir. Oran iç mimar ev ve ofis tasarımları sayesinde modern ve geleneksel anlayışı Türkiye’ye en uygun şekilde uyarlayan ve tamamen iç mekanın özelliklerine göre özgün bir tasarım sunan çözümlere sahiptir. Move Mimarlık olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve fiyat konusunda da en mantıklı çözümleri sunarak, müşterilerimizin her anlamda mutlu olmasını hedeflemekteyiz. Yeni bir iç mekan tasarımı konusunda müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli detayların başında ise elbette doğru iç mimar seçimi ve doğru mimarlık ofisi seçmek gelir. Dikkat edilmesi gerekenler:

 • İç mimar ve iç mimarlık ofisinin vizyon ve estetik anlayışı hakkında bilgi sahibi olmak,
 • Kurumsal bir kimlik ve vizyona sahip olan bir mimarlık ofisi ile çalışmak,
 • Mimarlık ofisinin imza attığı projeler hakkında bilgi sahibi olmak bu noktada oldukça önemlidir.

Ev ve Ofisler için Estetik Tasarımlar

İç mekanlar gelen alışkanlıklar sebebiyle özensiz ve tamamen standart şekilde dizayn edilir. İç mekan tasarım ve çözümleri ise bu sıradanlıktan kurtaran, en işlevsel detayları en vizyoner tasarımla gerçekleştiren bir alandır. İç mimari lüks değil, bir ihtiyaçtır. Özellikle zamanın büyük bir kısmının geçtiği evin içinin uygun şekilde tasarlanması, hayat kalitesini ve hayata karşı motivasyonu arttıran en önemli unsurlardan biridir. Ofis tasarımı da hem çalışanları hem de ofis müşterilerini etkileyen en önemli detaylardan biridir. Ofis tasarımı için özellikle:

 • Kurumsal kimliği modern şekilde yansıtan,
 • İşlevselliği estetik ile birleştiren,
 • Çalışma ortamını iyileştirerek motivasyonu arttıran,
 • Kalite ve inceliği ön plana çıkaran,
 • Firmanın karakterini yansıtan tasarımlar tercih edilmelidir.

Çayyolu iç mimarlık alanında Oran iç mimar ev ve ofis çözümleri için bizlere başvurabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.