Nötr Banyoya Renk Getirmenin Şık ve Zarif Yolu

  • Anasayfa
  • /
  • Nötr Banyoya Renk Getirmenin Şık ve Zarif Yolu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Nötr Banyoya Renk Getirmenin Şık ve Zarif Yolu

Eğer bir tasarım tutkunuysanız, lüks modern banyo fikri yeni ya da devrim niteliğinde değildir. Tasarım ve dekorasyon trendlerini yakından takip etmeyenler için bile, spadan ilham alan banyo, son birkaç yılda çok sık karşılaşacakları bir şey. Giderek artan bir şekilde, banyolar lüks, huzur ve doğuştan gelen minimalizm duygusu kucaklıyor. Artık sadece bir düşünce değiller ve bu çarpıcı mekanları şekillendiren nötr renk paletidir. Peki bu harika banyolara nasıl biraz renk, karakter ve enerji eklersiniz? Zarif banyo tasarımları için sizlere renkli ve şık tasarım taktikleri verdik.

Nötr renk şemasıyla banyoya renk getirmek tamamen denge ve mekan ve estetiğin kullanılması ile ilgilidir. Bazen çok az renk fark edilmez ve başka durumlarda çok fazla renk banyodaki huzur hissinden uzaklaşabilir.

ZARİF BANYO TASARIMLARI İÇİN RENKLİ FİKİRLER

AKSANLARLA ÇALIŞMA

Aksanlar, herhangi bir odaya renk getirmenin en kolay yoludur ve çağdaş banyoda ve bu aksanların daha da parlamasını sağlayan nötr zemin ile farklı değildir. Parlak tonlardaki havlular gibi basit bir şey olabilir veya koyu renkli bir küvet gibi benzersiz bir fikstür olabilir. Nötr banyoya renk katmaya çalışırken hangi aksesuar veya banyo armatürünü seçerseniz seçin, daha büyük bir görsel etki yaratmak için bir defadan fazla tekrarlandığından emin olun.

FAYANS VE TAVAN

Bu sonbaharda daha kalıcı bir rotaya inmek isteyenler için, renkli panache'li fayanslar, çeşitli stillerle çalışan harika bir seçenek. Banyonun geri kalanını nötr tutarak ve zemin için renkli fayansları kullanarak, odanın temasını sert bir şekilde değiştirmeden anında ilgi yaratabilirsiniz. Aynı şey boyalı banyo tavanı için de söylenebilir ve bunun çok daha az alındığı bir rota. Nedense ev sahipleri hala odaların tavanını boyamakta isteksizdir ve bu, banyonun stilini ve görsel çekiciliğini değiştirirken sürekli olarak kullanılmayan bir alandır.

ETKİLEYEN STİL

Sınıfı ve lüksü içine çeken rahatlatıcı bir banyo oluşturmaya çalışırken daima çağdaş bir anlatıya bağlı kalmanıza gerek yoktur. Endüstriyel, rustik, eklektik ve perişan şıklık gibi stillerde bile, biraz modern bir havayı besleyerek hala güzel ve sakin bir banyo oluşturabilirsiniz. Burada renk, tuğla duvar bölümleri, ahşap kirişler ve beton vurgulu duvarlar kullanılarak dokusal kontrastla gelir. Dokuda değişiklik olmasına rağmen, renkli bir kibritle veya metalik parıltılı bazı banyo armatürleriyle kontrast katabilirsiniz.

FARKLI SEÇENEKLERİ KEŞFETME

Banyo halısı, duvar kağıdı veya boya içeren özellik duvarı olsun, şu anda trend olan şeyin üzerine, banyonuzda neyin işe yaradığını seçmek en iyisidir. Doğru aydınlatmanın kullanılması, bu renkli ilaveyi daha da vurgulamaktadır. Duvar etiketlerinden duvar resimlerine ve renkli döşeme bölümlerine doğru çözümü bulmak biraz zaman alır ve ilk seferde her zaman doğru olmayabilir. Sabırlı olun ve bugün sergilenen ilhamların sizin için seçimi kolaylaştırdığını umuyoruz.

ZARİF BANYO TASARIMLARI KİME YAPTIRILIR

Evinizde zarif banyo tasarımları oluşturmak için engin tecrübesinden yararlanmak için Move Mimarlık ile hemen iletişime geçin!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.