Next Level Ofisleri Move İç Mimarlığı Sevdi

  • Anasayfa
  • /
  • Next Level Ofisleri Move İç Mimarlığı Sevdi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Next Level Ofisleri Move İç Mimarlığı Sevdi

 

Next Level Ofisleri İç Mimarları

Next Level Ofisleri Ankara’nın ilk karma yaşam projesi olarak bilinmektedir. Peki, nedir karma yaşam projesi? Karma yaşam projesi; ofis, rezidans ve alışveriş merkezini bir arada bulunduran oldukça büyük yaşam merkezlerine verilen isim olarak bilinmektedir. Ankara Söğütözü’nde yer alan karma yaşam merkezi, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında oldukça merkezi bir yerde bulunmaktadır.

Proje kapsamında oteller, kongre ve fuar merkezi, ofisler ve akademik yerleşkeler yer almaktadır. Üstelik alışveriş merkezi, en seçkin markalara ait mağazalardan oluşmaktadır. Toplamda 120 tane mağaza bulunan alışveriş merkezi, 35 bin metrekarelik alan üzerinde yer almaktadır. Ayrıca 400 araçlık otoparkı da bulunmaktadır. Ekim 2013’te hayata geçirilen projede Move İç Mimarlık olarak bizim de estetik dokunuşlarımız bulunmaktadır.

Next Level ofisleri, deneyimli ekibimiz tarafından tasarlanmıştır. Böylece hem genel olarak yaşam alanının modernliğinde ve şıklığında, hem de ofis çalışanlara uygun tasarımlar ortaya çıkarılmıştır.
İnternet sitemizde Next Level ofis tasarımlarımız yer almaktadır.

Next Level Ofis Tasarımları

Move İç Mimarlık olarak her zaman modern ve benzersiz tasarımlarla çalışmaktayız. Bu nedenle Next Level ofisleri için de, yaşam alanının bütünlüğüne uyum sağlayacak şekilde modern ve estetik ofisler tasarladık. Ofisler, çalışanların en konforlu şekilde çalışabilmeleri için tasarlanmıştır.

Next Level karma yaşam alanında bulunan ofislerin tasarımları, müşterilerimizin istekleri ve iç mimarlarımızın başarılı çalışmaları sonucunda gerçekleştirilmiştir. Klasik ve eski tip ofislerle kıyaslandığında oldukça modern tasarımlara sahip olan ofis tasarımlarımızı internet sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Sadeliğin ve şıklığın birleştiği noktadan ilham alınarak hazırlanan ofis tasarımlarımız, bir yandan konfor temasıyla da birleşmektedir. Bu sayede ortaya hem çalışanların rahatça çalışabildiği hem de görenlerin hayran kaldığı ofisler çıkmıştır.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.