Next Level Alışveriş Merkezi İç Mimar Hizmetleri

  • Anasayfa
  • /
  • Next Level Alışveriş Merkezi İç Mimar Hizmetleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Next Level Alışveriş Merkezi İç Mimar Hizmetleri

Next Level iç mimar projeleri arasında yer alan ünlü alışveriş merkezlerinden biridir. Ankara’nın en işlek yerlerinden olan ve prestijli semtlere yakınlığıyla bilinen bir konumda olan Next Level alışveriş merkezi, dünyaca ünlü pek çok markaya ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla bu markaların kurumsal iletişim ve planlamaları gereği, mağazaların dekorları ve mimarisi de oldukça önemli bir hâl alıyor.

Move Mimarlık Şirketimiz tarafından hazırlanan kapsamlı projelerle, kurumsal firmalara özgü iç mimarlık hizmetlerimiz Next Level alışveriş merkezinde de örneklerini barındırmış oluyor. Dünyaca ünlü birçok markanın mağazalarına özel olarak tasarlanan iç dekorasyon planlamaları hem çalışanların hem de mağaza müşterilerinin oldukça ilgisini çekiyor. Profesyonel iç mimarlarımız tarafından yapılan tasarımlar ve oluşturulan projeler;

  • Dünyaca ünlü bir markanın sahip olduğu kurumsal değeri ve saygınlığı ortaya koyacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Her bir mağazada, o mağazada faaliyette bulunan markaya ait özgün tarza uyarak sanatsal ve estetik bir görünüm oluşturulmuştur.
  • Alışveriş merkezinde tüm katlarda ve tüm mağazalarda müşterilerin daha iyi hizmet alabilmesi için ferah ve geniş bir atmosfer yaratılmıştır.
  • Bununla beraber mağaza çalışanlarının da hayatlarını kolaylaştırıcı birçok alternatif çözümler hayata geçirilmiştir. Böylece çalışanlar da pratik yöntemleri kullanarak iç mekan tasarımından fayda sağlayabilmişlerdir.

Next Level İç Mimarlığı Yapan Move Mimarlık İletişim Bilgileri

Ankara’nın en prestijli mekânlarına ve hem bireysel hem de kurumsal şirketlere yönelik profesyonel seviyede iç mekân tasarımı yapan şirketimiz Move Mimarlık, sahip olduğu deneyimli iç mimar kadrosuyla hizmetinizdedir. Tüm iç mekân restorasyonlarında ve dekorasyonlarında özgün ve yaratıcı fikirlerle iç mekânlarınızı daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Hizmetlerimizden ve her bütçeye uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için resmi internet sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan;

  • Şirketimizin resmi müşteri ilişkileri numarası olan sabit telefon hattımızdan mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Ayrıca şirketimize ait GSM numarasından da isterseniz arayarak isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Son olarak şirketimizin resmi mail adresine elektronik posta göndererek merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sağlayabilirsiniz.

Next Level iç mimar ekibimiz tüm bireysel ve kurumsal ofislerinizin yanında alışveriş merkezlerindeki mağazalarınızda da hizmet vermektedir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.