Mutfakta Işık Olsun!

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Mutfakta Işık Olsun!

Mutfakta Işık Olsun!

Birçok projede imzası bulunan Ankara ödüllü iç mimarlık firması Move iç mimarlık yaşam alanlarınıza en etkili dokunuşları yapmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarınızda birbirinden farklı ortamların oluşabilmesi mümkün olmaktadır. Dilediğiniz gibi yaşam alanlarına sahip olmak için Move iç mimarlık firması ile iletişim kurabilirsiniz. Move iç mimarlık ofisi Ankara'da birçok projede iç mimarlık uygulamaları yapmıştır. Bu uygulamalar sayesinde büyük beğeniler toplayan birbirinden farklı ve özgün tasarımın birçok kişi tarafından tanınması sağlanmıştır. Ankara'da önde gelen üst yapı projelerinden Sinpaş Altın Oran, Kuzu kule, merkez Ankara, Togo kuleleri projeleri yalnıza faaliyet gösterilen alanlardan bazılarıdır. Bu alanlarda hem ofis hem de konutlar bulunmaktadır. Konutlardaki özellikle bayanların en çok vakit geçirmiş olduğu mutfaklar hassasiyetle tasarlamakta ve yapılan tasarımlar yine Move Mimarlık kendi ekipleri tarafından hayata geçirilmektedir. Profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan projeler daima şık ve aydınlık ortamların olması üzerine tasarlanmaktadır. Bu kapsamda daha aydınlık ve daha şık mutfaklar adeta her alanda fark yaratmaktadır.

Kullanışlı Ve Modern Mutfaklar

Ankara ödülü iç mimarlık firması olan firmamız başta Ankara olmak üzere birçok şehirde prestijli projeler de tasarımlar yaparak tasarımlarını yine kendi ekibi ile uygulamaktadır. Uyguladığı projelerde özellikle mutfakların modern ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Her bir projede farklı tasarımda özgünlüğü yakalayan firmamız kadınların ihtiyaç duymuş olduğu birçok özelliği mutfağa kazandırmaya çalışmaktadır. Hem gündüz hem de gece mutfak ortamının en iyi şekilde aydınlanması için gerekli aydınlatma yöntemleri kullanılmaktadır. Bu sayede aydınlatmalar istenilen şekilde oluşturularak mutfak ortamlarını çok daha ferah olması sağlanmaktadır.

Modern Mutfak Tasarım Maliyeti

Ankara'nın önde gelen birçok farklı projesinde Move Mimarlık imzasıyla modern mutfakları inceleme şansınız bulunmaktadır. YDA Plaza başta olmak üzere Ankara'daki birçok farklı Plaza ve kulede hem işyeri olarak hemde konut olarak kullanılan mutfak tasarımları firmamız tarafından yapılmıştır. Ankara ödülü iç mimarlık firması olabilmemiz in nedenleri olan bu tasarımlar sayesinde birçok alan çok daha farklı ortamlara dönüşmüştür. Dilerseniz sizlerde Ankara'nın önde gelen birçok farklı projelerini inceleyerek firmamızın alanındaki benzersiz tasarımlarına şahit olabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.